Rakto korpusai – skirti Mercedes Benz Smart Fortwo

16.00 

Rakto korpusas , skirtas – Mercedes SMART Fortwo modeliams

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: MERC-0005 Kategorijos: , , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Mercedes Benz Smart Fortwo automobiliams  skirti – rakto korpusai

Pristatome Mercedes Benz Smart Fortwo automobiliams skirtus –  rakto korpusus.

Mercedes Benz

Mercedes Benz Smart Fortwo – tikras mažasis ir išmanus kelių princas. Šis stilingas vokiečių automobiliukas pavergė ne vieno vairuotojo širdis. Šis automobilis – tikras idealas. Jame pakeri viskas – nuo variklio ir elegantiškų apvalių formų, iki mažiausių smulkmenų, tokių, kaip užvedimo rakteliai.

Jeigu Jums prireikė Mercedes Benz Smart Fortwo rakto korpuso, siūlome išsirinkti iš pateikiamų modelių ir susisiekti su mumis. Rakto korpusai yra paklausi prekė, nes jie dažnai pažeidžiami ir prireikia juos pakeisti naujais. Kartais vairuotojai juos numeta ir šie įskyla ar yra kitaip sugadinami. Tai – ne bėda! Naują rakto korpusą savo Mercedes Benz Smart Fortwo gausite greitai ir už patrauklią kainą!

Mes ne tik prekiaujame raktų korpusais, bet ir teikiame kitas paslaugas. Programuojame raktus daugeliui automobilių markių ir modelių. Į mus kreiptis gali ir Renault automobilių savininkai. Prekiaujame Renault užvedimo kortelėmis. Esant reikalui, keičiame sulūžusius ar susidėvėjusius kortelių korpusus. Remontuojame ir programuojame Renault užvedimo korteles. Mūsų parduotuvėje taip pat galite rasti nuotolinio valdymo raktus įvairioms automobilių markėms.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau kviečiame į mūsų būstinę užsukti ir kitų miestų gyventojus. Kelionių išlaidas atpirks taupyti padedanti mūsų kainodara ir profesionalios paslaugos. Suteikiame garantiją visiems savo atliekamiems darbams ir parduodamoms prekėms. Tai darome vardan savo klientų gerovės ir siekdami įrodyti, kad esame atsakingi savo rities specialistai.

Automobilinių raktų gamyba

Automobilinių raktų gamyba mums – daugiau nei profesija. Tai kelias, kuriuo žengdami, prisidedame prie komfortabilaus Jūsų automobilio vairavimo. Raktų gamyba užsiimame jau ne pirmus metus, o sukauptą patirtį naudojame paslaugų ir prekių kokybei gerinti. Raktai automobiliams – ištikimiausi Jūsų kelionių palydovai. Leiskite mums pasirūpinti, kad jie būtų geros būklės ir veiktų sklandžiai.

“Smart” raktų gamyba

Mercedes raktų gamyba, programavimas

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.