Fiat raktų gamyba

„Fiat“ raktų gamybos ypatumai

Fiat raktų gamybaFiat raktų gamyba. Pametus vieną raktą ar visą ryšulį, neverta liūdėti, nes specialistas visada pasiruošęs padėti išspręsti šią sudėtingą užduotį. Šiuolaikinės technologinės galimybės leidžia meistrui gaminti naujas automobilių raktų kopijas pagal užraktą. Atliekamas pažeistų vienetų remontas. Jei reikia, atliekamas korpuso keitimas arba mechaninis atkurimas — rakto geležtės gamyba iš ruošinio. Naudojant šiuolaikines stakles su programiniu valdymu, specialistas gali įvesti reikiamus parametrus ir gauti tikslią originalaus rakto kopiją. Tokia procedūra yra atliekama gana greitai ir užtrunka tik keletą minučių. Automobilio buvimas ne visada reikalingas. Pakanka demontuoti durų rankeną, kad specialistas galėtų atkurti rakto geležtės vaizdą pagal spynelę.

Fiat raktų gamyba | Rakto su lustu gamyba

Pametus raktą, rekomenduojama pašalinti jo duomenis iš automobilio atminties, kad išvengtumėte pagrobimo. Šiuo atveju raktas bus pašalintas iš atminties programavimo metu. Nerekomenduojama savarankiškai bandyti išimti lustą iš pažeisto rakto, nes yra galimybė sudaužyti viduje esantį stiklinį elementą. Dažniausiai, „Fiat“ rakto gamyba su lusto programavimu užtrunka apie 20 minučių. Automobilio buvimas procedūros metu nėra būtinas. Tačiau šiuo atveju savininkui arba meistrui reikės demontuoti bloką, kuris išsidėsto virš pedalo ir yra lengvai prieinamas.

Jei originalūs raktai buvo pamesti, dublikatų įrašymas atliekamas po sistemos perprogramavimo. Tiksliau, visų pirma atliekamas koregavimas, o vėliau dublikatų sinchronizavimas su automobilio programine įranga. Jei „Fiat“ rakto kopija gaminama naudojant originalų raktą, tokiu atveju iš jo yra nuskaitomi reikalingi duomenys, kurie paskui perkeliami į dublikato lustą. Funkcionalumo patikrinimas yra paskutinis programavimo etapas. Baigęs visus darbus, meistras suteikia garantiją savo paslaugoms, todėl užsakovas gali būti visiškai įsitikinęs, kad naudojant dublikatą nebus nesklandumų ir gedimų.

  • Fiat raktų gamyba
  • Fiat raktų programavimas
  • Fiat raktų remontas
  • Avarinis Fiat automobilių atrakinimas

Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII

10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

blank