Duomenų apsauga

Įsigydami prekes mūsų el. parduotuvėje galite jaustis saugiai, nes visi vartotojų pateikiami duomenys yra apsaugoti nuo trečiųjų asmenų. Jūsų duomenų perdavimui naudojame SSL technologiją. Raktai-Automobiliams.lt saugo jūsų pateiktus dolmens ir naudoja juos tik tieisoginiam užsakymui vykdyti. Mes esame duomenų valdytojai, užregistruoti Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Mes garantuojame, kad jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalbos prireiks vykdant jūsų užsakymo vykdymui.

Tuo atveju, jeigu jūsų banko duomenimis neteisėtai pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų prisiima atsakomybė už tai ir atlygina jums jūsų patirtus nuostolius. Pastebėjus, kad kažkas neteisėtai naudojasi jūsų banko duomenimis, kreipkitės į savo banką.

Klientų duomenys yra saugomi ir apdorojami pagal galiojančias Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvas.

Jus galite bet kada gauti nemokamą informaciją apie jūsų pateiktus bei išsaugotus duomenis, keisti, blokuoti arba esant reikalui ištrinti juos. Norėdami gauti šią paslaugą, rašykite mums el. paštu key24.lt@gmail.com  arba siųskite mums laišką iki pareikalavimo paštu.