Ford raktų gamyba

Ford raktų gamyba„Ford“ automobilių užraktų konstrukcija ir veikimo principas nėra tokie, kaip kitų markių automobiliuose. Tačiau, nepaisant to, kad šie mechanizmai yra labai novatoriški, jie yra laikomi gana nevykusiais. Jie bijo purvo, be to, ir užraktas, ir raktas palyginti greitai susidėvi ir nusitrina. Todėl, jei raktas ėmė blogiau suktis arba šiek tiek užstringa, reikia atlikti profilaktiką. Profilaktiniai darbai yra šie: mechanizmo defektacija, naujų raktų geležčių gamyba arba nutrintų diskų keitimas.

Kuo yra sudėtinga rakto dublikato gamyba?

Unikalų galinės rakto dalies profilį, kuris liaudiškai yra vadinamas rombuku arba „karsteliu“, yra gana sunku kopijuoti. Ypatingai situacija sudėtingėja nusitrynus rakto briaunoms. Pagaminti tinkamą dublikatą šiuo atveju galima tik pagal užraktą. Kokybiškai pagaminti „Ford“ rakto geležtę naudojant įprastas stakles neįmanoma – reikia naudoti specialią įrangą. Jei tokia įranga yra – klientas gaus rakto dublikatą valandos bėgyje. Tačiau, norint pagaminti pilnavertį raktą, nepakanka tik mechaninės dalies, reikia dar atlikti programavimą. Visoms procedūroms atlikti specialistui dažniausiai reikia 2-3 valandų.

Įmanoma pagaminti „Ford“ raktą:

be konteinerio ir elektronikos;

pagal imobilizatoriaus ir durų rankenos bloką;

jei rakto geležtė yra sulaužyta arba stipriai nutrinta (pagaminus naują rakto ruošinį prie jo pritvirtinama elektroninė dalis (lustas arba plokštė), kas priklauso nuo pasirinkto priekinės dalies varianto ir rakto konstrukcijos;

su lustu (ir pulteliu, jei reikia), kuris užveda variklį ir atidaro duris.

Programavimo operacijos atlikimas yra būtinas gaminant naujus „Ford“ raktus, nes tai užtikrina automobilio atsako į siunčiamą signalą galimybę. Šiam tikslui visi duomenys yra įrašomi į imobilizatorių per diagnostikos jungtį arba kitu prieinamu būdu. Pavyzdžiui, norint sinchronizuoti raktą ir valdymo sistemą, reikia nuskenuoti rakto duomenis.

Gaminame, programuojame  raktus, Ford automobiliams.

  • Ford raktų gamyba

  • Ford raktų programavimas

  • Ford raktų remontas

  • Ford raktų korpusai

  • Ford MyKey funkcijos išjungimas

  • Avarinis Ford automobilių atrakinimas


Mob.tel.: +370 (604) 515 07

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

Adresas:
Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

Alnos g. 5


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

blank