Hyundai raktų gamyba / programavimas

Hyundai raktų gamybaAutomobilio raktas gali sulūžti, ir netgi gali būti pamestas netinkamiausiu laiku. „Hyundai“ užvedimo raktas, kuriame nuo 1995 metų įrengiamas lustas, nėra išimtis. Jo atkūrimui reikia išspręsti du pagrindinius uždavinius – pagaminti geležtę ir iš naujo atlikti programavimą. Užsisakyti raktų automobiliams dublikatus galima ir tuo metu, kai liko paskutinis raktas, ir pametus visą raktų ryšulį.

Hyundai raktų gamyba | Raktų gamybos variantai

Pagaminti „Hyundai“ raktų dublikatą, kai originalo korpusas yra sulūžęs – problema, kurią gali išspręsti profesionalas. Šiuo atveju atliekamas netinkamos dalies keitimas ir seno rakto vidinės dalies įdiegimas. Taip pat, esant reikalui, atliekamas slapto mechanizmo gaminimas arba geležtės keitimas.

Nepakartojamo rašto kūrimas – mechaninė procedūra, kuri atliekama profilinių staklių pagalba, kas garantuoja rašto pagaminimo tikslumą ir eliminuoja žmogiškąjį faktorių. Po reikiamų parametrų įvedimo įranga „įsimena“ duomenis ir greitai išpjauna reikiamus griovelius.

Kai klientas užsisako raktą automobiliui „Hyundai“, galima pagaminti dublikatą su lustu (ne atlenkiamą) arba su centriniu užraktu. Net jei automobilis yra kitame mieste, galima persiųsti imobilizatoriaus bloką ir durų rankeną su užraktu į autodirbtuvę ir po kurio laiko gauti pilną funkcijų rinkinį turintį raktą. Kartu su dublikato gamyba specialistas pašalins iš bloko atminties pamestus originalius raktus.

Rakto programavimas – žymiai sudėtingesnis ir daugialygis procesas. Yra keli dublikato programavimo būdai. Tinkamas būdas parenkamas atsižvelgiant į esamą situaciją. Reikiamus duomenis galima įrašyti:

į imobilizatorių;

naudojant darbinę atmintį;

naudojant rakto kopiją.

Gaminant dublikatą su mygtukais, programuojamas distancinio valdymo pultas. Po kopijos veikimo patikrinimo specialistas suteikia garantiją gaminiui ir visiems atliktiems darbams – perprogramavimui, programavimui, sinchronizavimui.

Hyundai raktų gamyba Vilniuje

  • Hyundai raktų gamyba
  • Hyundai raktai
  • Hyundai raktų korpusai
  • Hyundai raktų remontas
  • Hyundai raktų programavimas
  • Avarinis Audi automobilių atrakinimas

Per 30 minučių pagaminsime raktą Hyundai automobiliui.

Hyundai raktų gamyba

Dirbame tik su modernia kompiuterizuota įranga su kuria pagaminsime kokybišką ilgai tarnaujanti raktą Jūsų Hyundai automobiliui. Jei turite tik vieną raktą, ar Hyundai raktas ne visada užveda automobilį rekomenduojame įsigyti atsarginį raktą. Taip Jus sutaupysite laiko ir pinigų.

Raktus gaminame įvairių modelių Hyundai automobiliams. Tai gali būti raktas be nuotolinio valdymo, raktas su nuotoliniu valdymu. Taip pat galime pasiūlyti smart raktą (beraktė užvedimo sistema su START / STOP mygtuku)


Mob.tel.: +370 (604) 515 07

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

Adresas:
Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

Alnos g. 5


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Hyundai raktų gamyba