Raktų programavimas / raktų gamyba


  Raktų programavimas

  Raktų programavimas. Sparčiai tobulėjančios technologijos paliečia ir automobilių bei jų dalių, aksesuarų sektorių. Automobilis yra ne tik transporto priemonė, jis neretai tampa gyvenimo dalimi, suteikiančia komforto, patogumo, mobilumo. Atsižvelgiant į šiandienines tendencijas, tikslinga rūpintis automobilio saugumu. Automobilinių raktų programavimas yra viena paklausiausių paslaugų šioje rinkoje. Automobiliams skirtų raktų gamyba Vilniuje dažnai siūloma paslauga, tačiau mes savo konkurenciniu pranašumu laikome aukštą kokybę, puikų kainos ir kokybės santykį, dėmesį klientui bei operatyvumą. Raktai automobiliams – tai, ko reikia Jūsų transporto priemonės saugumui.

  Raktai automobiliui, raktų gamyba, raktų programavimas, raktų remontas

  Kas yra imobilaizeris?

  Žodį „imobilaizeris“ esate girdėję daugelis, bent jau tie, kurie turi automobilius, tai tikrai. Tik ar visi žinome, kas tai yra? Imobilaizeris yra sistema, skirta apsaugoti automobilį nuo ilgapirščių, besikėsinančių „nuvaryti“ transporto priemonę. Imobilaizeris suteikia galimybę elektroniniu būdu vienu metu užblokuoti net kelias sistemas, pavyzdžiui, uždegimo sistemą, kuro padavimo sistemą ir kt. Sakysite, tad kuo imobilaizeris skiriasi nuo įprastos automobilio apsaugos sistemos? Imobilaizeris ženkliai pranašesnis, kalbant apie apsaugą nuo profesionalių įsilaužimų į transporto priemonę.

  Imobilaizeris neabejotinai yra efektyviausia automobilio apsaugos sistema. Maža to, jis puikiai dera montuoti drauge su bet kuria kita apsaugos įranga, signalizacija ir kt. Imobilaizerio veikimo principas efektyvus, nors ir paprastas: imobilizatorius, įmontuotas automobilyje, yra tiesiogiai susijęs su elektroniniu rakteliu, kurį turi savininkas. Kai šie prietaisai vienas nuo kito nutolsta, automobilio variklį automatiškai užblokuoja apsaugos sistema ir transporto priemonė negali pajudėti. Dėl pažangios technologijos automobilio pavogti praktiškai neįmanoma.

  Esminiai kriterijai, pagal kuriuos skiriasi imobilaizerių modeliai, yra: atstumas (tarp imobilizatoriaus ir elektroninio rakto), laikas, per kurį blokuojamas transporto priemonės variklis, veikimo būdai ir kt.

  Imobilaizeris garantuos aukšto lygio saugumo jausmą, nes Jūsų automobilis bus efektyviai apsaugotas nuo vagystės.

  Apie atsakiklį

  Atsakiklis, kai kuriems žinomas kaip transponderis arba lustas, yra elektroninis gaminys, kuris turi nuolatinę atmintį ir kuriam nereikalingas išorinis maitinimo šaltinis.

  Skiriami du atsakiklių tipai:

  • Sistema, grindžiama elektrinių signalų sąveika;
  • Sistema, grindžiama magnetinių signalų sąveika.

  Pirmuoju atveju esminiu sistemos privalumu traktuojamas nuotolio įvairiapusiškumas, siekiantis nuo kelių centimetrų iki kelių kilometrų. Tiesa, šio tipo atsakikliai populiariausi aviacijos ir kosmonautikos srityse.

  Antrojo tipo atsakiklių sistemas, grindžiamas magnetinių signalų sąveika, naudoja visi automobilių gamintojai. Sistemos apibūdinamos kaip pasyvios bei nereikalaujančios jokio nuolatinio maitinimo šaltinio. Sistemos veikimo dažnis – 125 kHZ, atstumas – 1,5–15 cm.

   

  Rakto atpažinimas automobilyje

  Raktai automobiliams yra neatsiejama transporto priemonės dalis. Automobilinių raktų gamyba Vilniuje labai paklausi, kadangi čia vieni didžiausių automobilių srautų šalyje. Kalbant apie saugumą, kyla klausimas, kaip automobilis atpažįsta raktą? Procesas vyksta grandinės principu. Automobilio raktelį įkišus į degimo spynelę ir apsukus į „On“ poziciją, iš išorinio bloko antenos į atsakiklį keliauja elektromagnetinis signalas, atsakiklyje paverčiamas energija. Minėtas signalas vadinamas identifikacijos kodu ir yra sudarytas iš unikalios raidžių bei skaičių kombinacijos. Šį signalą „perskaito“ antena – išorinis įrenginys – savo ruožtu signalą persiunčiantis į imobilaizerio bloką. Pastarajame signalas lyginamas su teisingu signalo algoritmu ir, jiems sutapus, automobilis užsiveda.

  Raktų programavimas

  Naujausių technologijų pažanga naudinga ne tik automobilių pardavėjams, savininkams, tačiau ir vagims. Todėl į tai atsižvelgdami, automobilių bei jų apsaugos sistemų gamintojai nuolat turi būti viena koja priekyje bei numatyti pokyčius rinkoje. Tai suponuoja, kad automobilių raktų technologijos nuolat keičiamos, modifikuojamos bei tobulinamos. Automobilinių raktų programavimas yra ta sritis, kuri atveria plačias galimybes tobulėti.

  Mūsų specialistų komanda laikosi šių principų ir dirba tam, kad Jums pasiūlytume aukščiausios kokybės gaminius, moderniausius raktus, pažangiausius sprendimus. Mums svarbus Jūsų ir Jūsų automobilio saugumas.

   


  UŽSIRAŠYKITE AUTOMOBILIO RAKTO DUBLIKATO PAGAMINIMUI TIESIOG DABAR!

  Mob.tel.: +370 (604) 515 07

  PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

  Adresas:
  Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

  Darbo laikas:
  I-VII
  10.00 – 22.00

  Alnos g. 5


  Susisiekime:
  Kontaktinis telefono Nr. +370 (604) 515 07
  El.paštas: susisiekti
  Sekite mus Facebook