Kada jums gali kilti poreikis pagaminti automobilio raktą?

Turėti transporto priemonė jau seniai yra būtina ne tik didžiųjų miestų gyventojams, bet ir nuo jų nutolusių regionų gyventojams. Raktu gamyba automobiliui padės jo savininkui daugelyje gyvenimo situacijų.

Dažniausiai pasitaikantys atvejai, kai reikia dublikato, yra:

blankPagrindinio rakto pametimas. Daugelio šiuolaikinių žmonių gyvenimo tempas yra gana įtemptas: tai yra nuolatinis judėjimas, rūbų keitimas ir didelis aktyvumas dienos bėgyje. Dažnai atsitinka taip, kad žmogus netyčia pamiršta raktus kokioje nors įstaigoje, arba jam vaikščiojant raktas iškrenta iš kišenės, arba tiesiog palieka raktą uždegimo spynelėje, užrakindamas automobilį. Esant tokioms situacijoms, gali pagelbėti atsarginė kopija, leidžianti tęsti transporto priemonės eksploatavimą.

Rakto gedimas. Tai ypač aktualu naujiems automobilių modeliams su įmontuota elektronika. Siekiant užvesti tokio tipo automobilį, naudojamas prietaisas, pagamintas pagal šiuolaikines technologijas (su integruotu lustu). Deja, kartais kompiuterizuotos sistemos taip pat neveikia, todėl automobilio variklio atblokavimo ir paleidimo įtaisas gali nustoti veikti. Tačiau nepamirškime, kad ir senojo pavyzdžio prietaisai neretai genda (ypač esant šaltam orui).

Jei šeimoje yra keletas vairuotojų. Tokioje situacijoje yra tikslinga turėti keletą raktų komplektų – kiekvienam vairuotojui po vieną, kad nekiltų jokių nesusitarimų ir konfliktų. Be to, ši praktika padės išvengti nereikalingo laukimo, kol kitas šeimos narys sugrąžins raktus į vietą, jei jis netyčia paėmė komplektą, išeidamas iš namų.

Ką daryti, jei raktas sulūžo, o atsarginio nėra?

Mūsų įmonė padės jums išspręsti šią problemą. Profesionalūs ir daug patirties turintys mūsų specialistai padarys viską, kas įmanoma, kad sukurtų identišką prietaisą, remiantis sugedusio originalo charakteristikomis ir išvaizda. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.