PROGRAMINIS ŠALINIMAS “CRASH DATA” IŠ ORO PAGALVIŲ BLOKŲ.

PROFESIONALUS BET KOKIO SUDĖTINGUMO ORO PAGALVIŲ BLOKŲ ATKŪRIMAS PO AVARIJOS. PROGRAMINIS ŠALINIMAS “CRASH DATA” IŠ ORO PAGALVIŲ BLOKŲ.

AIRBAG SRS blokų remontas

Oro pagalvės yra vienkartinio naudojimo sistema, skirta vienkartiniam išsiskleidimui. Susidūrimo atveju išsiskleidžia oro pagalvės ir apsaugo vairuotoją ir keleivius nuo smūgių. Po avarijos oro pagalvių sistemą būtina pakeisti.

 

Šiuo atveju reikia atkreipti dėmesį į SRS elektroninio bloko, atsakingo už pasyviosios saugos sistemą, remontą. Gamintojas šį modulį užprogramavo taip, kad jis suveiktų tik vieną kartą, o po to turi būti pakeistas. Tačiau mūsų paslaugomis galima pasinaudoti ir iš SRS modulio pašalinti CRASH informaciją,

PROGRAMINIS ŠALINIMAS "CRASH DATA" IŠ ORO PAGALVIŲ BLOKŲ.

ir įrenginys bus visiškai tinkamas naudoti!
Pasitaiko atvejų, kai nėra galimybės pačiam atkurti ir (arba) pakeisti įrenginio, o to daryti nerekomenduojame neturint specialių įgūdžių ir įrangos, todėl tokiu atveju galite išsiųsti įrenginį mums iš bet kurio regiono, mes jį atkursime ir atsiųsime atgal, o

jums tereikės jį sumontuoti automobilyje.

Dėl SRS oro pagalvių valdymo bloko numerių, dėl kurių galime suteikti visapusišką techninę pagalbą internetu arba išsiunčiant bloką į mūsų servisą, skambinkite telefonu.

Kas yra “crash-data” šalinimas ir kodėl tai yra taip svarbu?

Suveikus oro pagalvių sistemai, į valdymo bloką automatiškai įrašomas specialus avarijos įrašas.
Gamintojų teigimu, po avarijos įrenginys turi būti pakeistas nauju, todėl avarijos duomenys blokuoja tolesnį jo veikimą, net jei pati sistema nepažeista ir gali puikiai veikti. Programinės įrangos lygmeniu pašalinti “crash-data” yra sudėtinga; ne kiekvienas technikas gali atlikti tokią užduotį. Tačiau tai nereiškia, kad avarijos duomenų negalima pašalinti.
Mūsų meistrai žino, kaip tai padaryti, ir greitai atkuria švarią oro pagalvių atmintį, kaip buvo iki avarijos.

Daugelis vairuotojų ignoruoja SRS gedimo signalus, klaidingai manydami, kad dėl bet kokio gedimo neišvengiamai teks keisti valdymo bloką, o tai gana brangiai kainuoja. Verta žinoti, kad SRS ECU natūraliai susidėvi ne anksčiau kaip po 10 metų. Jei jūsų automobilis ne senesnis nei 10 metų, SRS įrenginiui reikia tik taisomojo remonto esant nedideliems gedimams, o įvykus avarijai – rimto remonto.

Pašalinsime visus SRS oro pagalvių sistemos ir jos elektroninio bloko gedimus ir, jei reikia, atliksime “crash-data” pašalinimą, po kurio jūsų valdymo blokas bus toks, koks buvo prieš avariją.

Atliktų darbų kokybės garantija.

Kainos priklauso nuo darbo sudėtingumo.
Jei turite klausimų, kreipkitės į mus kontaktų skiltyje nurodytais telefono numeriais.

Individualus požiūris į klientus savaitgaliais.