„Volkswagen“ automobilių raktų gamybos procedūra

Automobilių raktuose naudojami keli lustų tipai. Konkrečiam automobilio modeliui yra būtinai parenkamas unikalus įrenginys. Gaminant „Volkswagen“ raktus , naudojama lustų parinkimo programa. Meistrai atsižvelgia į visas automobilio ypatybes, kad gatavas raktas būtų puikiai suderintas su imobilizatoriumi.

Įrenginio konstrukcija

blankAutomobilio raktas leidžia valdyti automobilį nuotoliniu būdu. Jis atlieka daugybę funkcijų – nuo durų blokavimo iki variklio užvedimo. Beveik visų šiuolaikinių įrenginių konstrukcija dažniausiai yra vienoda. Jie susideda iš atlenkiamos arba fiksuotos geležtės (jos pagalba atidaromos durys) ir galvutės arba korpuso (būtent jame yra įmontuota elektroninė mikroschema). Ant rakto yra mygtukai, skirti valdyti automobilį nuotoliniu būdu.

Šiuolaikiniai raktai gali būti gaminami su imobilizatoriaus siųstuvu-imtuvu. Taip yra vadinamas įmontuotas į korpusą lustas-atsakiklis. Jo pagalba galima užblokuoti duris, įjungti signalizaciją ir atlikti su automobiliu kitus veiksmus.

Gamybos procedūra

Prieš gamindami „Volkswagen“ raktą, specialistai atlieka automobilio diagnostiką, nes kiekvienas modelis gali turėti savo ypatybių. Tai turi įtakos prietaiso gamybos specifikai. Gamybos procedūra vyksta keliais etapais:

projekto kūrimas;

rakto paruošimas;

programavimas.

Po diagnostikos raktas paruošiamas naudojimui. Meistrai įmontuoja į raktą tinkamą lustą ir pagamina mechaninę geležtę. Tačiau pagrindinis etapas yra įrenginio programavimas – raktas turi atitikti visas automobilio funkcijas.

Klientas pats gali pasirinkti, kaip bus gaminamas raktas. Galima užsisakyti dublikatą arba originalą. Pasirinkus pirmąjį variantą meistras atiduoda visas kopijas užsakovui arba sunaikina jas kliento akivaizdoje.

Raktų kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Kainai turi įtakos darbo sudėtingumas, gaminamų dublikatų kiekis. Jei reikia pagaminti kopiją, meistras turės pagaminti mechaninę prietaiso dalį bei atkurti prieigos prie senojo gaminio programos kodą. Todėl atkurti pamestą raktą kainuoja daug brangiau, nei suremontuoti sugedusį.