Paskelbta Pakomentuoti

Automobilinių raktų gamyba iš nuotraukos

Technikos progresas nestovi vietoje. Automobilinių raktų gamyba iš nuotraukos šiandien yra prieinama. Šiandien tam, kad pagamintumėte dublikatą pakanka tik turėti rakto nuotrauką. Išmanantys kompiuterines technologijas specialistai iš Amerikos sukūrė naują programą. Tačiau reikėtų suprasti, kad dirbti su panašiu servisu reikėtų atsargiai, nes jis gali tapti pirminiu šaltiniu raktų gamyboje.

Proceso subtilumai

Automobilinių raktų gamyba iš nuotraukos gali tapti tikru atradimu, juk toli gražu ne visada transporto priemonės valdytojas turi dar vieną rakto egzempliorių dublikato pagaminimui. Amerikos mokslininkai sukūrė programinę įrangą, kuri sugeba atpažinti raktą iš nuotraukos, skenuojant jį sukuria analoginio gaminio modelį. Reikėtų suprasti, kad net iš nuotraukos, patalpintos visiems prieinamoje priegloboje, galima pagaminti dublikatą. Taip automobilinių raktų gamyba iš nuotraukos dabar tampa paprastu procesu.

Naujovė buvo pristatyta konferencijos metu, kur vyko demonstraciniai eksperimentai. Pirmu atveju nuotrauka buvo daryta iš artimo atstumo išmaniojo telefono kameros pagalba. Taip pat nuotrauka buvo daryta fotoaparatu iš šešiasdešimties metrų atstumo. Tokiu būdu pavyko atkurti geometrinius rakto parametrus iš dviejų nuotraukų.

Meistrų, kurie sugebėdavo atlikti tokį darbą iš nuotraukos buvo ir ankščiau, tačiau jų buvo vienetai. Tai aukščiausios klasės profesionalai. Šiuo metu pagrindinę darbo dalį už specialistus atlieka programa. Pakanka tik nurodyti esančius ant rakto reperinius taškus. Toliau servisas savarankiškai apskaičiuoja gaminio elementų gabaritus pagal tris matmenis, nustato kokiu kampu jie išsidėstę vienas nuo kito.

Automobilinių raktų, o taip pat gaminių kitų tipų spynoms gamyba tapo žymiai paprastesniu procesu. Tokia programa yra labai naudinga, ji padės palengvinti gyvenimą meistrams, automobilių ir būsto valdytojams raktų praradimo atveju. Vertėtų tik atidžiai su jais elgtis, beveik kaip su kreditine kortele, t.y. nepalikti jų niekur pašalinių asmenų akivaizdoje, tada nekils jokių problemų.

Parašykite komentarą