Paskelbta Pakomentuoti

Automobilių raktų rūšys

Šiuo metu gana daug žmonių turi asmeninę transporto priemonę. Perskaitę šį straipsnį galėsite sužinoti, kokie egzistuoja automobilių raktų tipai. O jei jus domina automobilio atrakinimas, visą išsamią informaciją rasite mūsų svetainėje.

Pagrindiniai duomenys

Šiuo metu yra tokios uždegimo raktų rūšys:

Atlenkiamas.

Lustas su kortele.

Išmanusis.

blank

Pirmasis variantas turi daug privalumų. Jis yra patogus saugoti, nes sulankstytas be problemų telpa į kišenę. Šis raktas pasižymi gana patrauklia išvaizda. Vienas iš pagrindinių jo trūkumų yra silpna apsauga nuo drėgmės įsiskverbimo. O jeigu netyčia užkabinsite jį kišenėje, jis gali atsilenkti, o tai nėra labai patogu.

Antrasis variantas yra įmontuotas į kortelę lustinis raktas. Jo išvaizda primena plastikinį stačiakampį, kuris paprastai išduodamas banko įstaigose. Bet ši kortelė yra žymiai storesnė. Ji įdedama į specialią angą, esančią automobilio prietaisų skydelyje. Paspaudus mygtuką pasukama speciali svirtis, kuri paleidžia variklį.

Išmanieji raktai arba belaidžiai gaminiai šiandien laikomi pačiais moderniausiais. Jie veikia imobilizatoriaus ir radijo bangų pagalba. Šių

blank

raktų net nereikia traukti iš kišenės. Norėdami paleisti variklį, tiesiog paspauskite start/stop mygtuką arba naudokite specialią svirtelę.

Reikia pasakyti, kad automobilio raktai gali būti infraraudonieji, su lustu, taip pat su fiksuotu ar šifruotu kodu. Kiekvienai automobilio markei ir modeliui yra skirti tam tikri raktai. Jei

prarasite tokį gaminį, visada galėsite kreiptis į specializuotą dirbtuvę ir pagaminti naują. O jei jus domina avarinis automobilių atrakinimas, visą išsamią informaciją apie tai galite rasti mūsų interneto svetainėje, straipsnyje Automobilio atrakinimas Vilniuje .

Parašykite komentarą