EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemos) programinio šalinimo pliusai

Programinio šalinimo kaina nuo 50 eurų. Išsamesne informacija telefonu

EGR programinio šalinimo pliusai

EGR – tai sistema, kuri yra reikalinga išmetamųjų dujų recirkuliacijai. Ji įrengiama transporto priemonėse, siekiant sumažinti azoto oksidų kiekį išmetamosiose dujose. Tai vyksta grąžinant tam tikrą dųjų kiekį atgal į įsiurbimo kolektorių. Tuo pat metu variklio galia sumažėja, taip pat į jį patenka suodžiai ir dervos. Visa tai lemia ankstyvą variklio nusidėvėjimą, greitą alyvos oksidaciją. Atlikti EGR išjungimo procedūrą galima keliais būdais. Mes taip pat siūlome užsisakyti raktus automobiliams. Taip pat mūsų kompanijos svetainėje jūs galite susipažinti su raktų gamybos ypatumais.

Kokie yra EGR išjungimo privalumai?

Kai kurie automobilių savininkai bando atlikti šią procedūrą savarankiškai, mechaniškai uždarydami vožtuvą. Tačiau dažniausiai tai sukelia klaidos atsiradimą prietaisų skydelyje arba netgi variklio perėjimą į avarinį režimą ir galios netekimą. Taisyklingas EGR atjungimas apima ir jo fizinį pašalinimą, ir programinės įrangos atnaujinimą. Pastaroji procedūra reiškia intervenciją į elektroninį variklio valdymo bloką.

Teisingo procedūros atlikimo privalumai yra tokie:

Reikia rečiau keisti alyvą.

Mažesnis įsiurbimo sistemos taršos lygis.

Išjungimo pigumas, lyginant vožtuvo atjungimo kainą ir keitimo kainą.

Atitinkamų variklių „turbo duobės“ sušvelninimas.

Nėra EGR klaidų.

Mažėja sunaudojamo kuro kiekis.

Variklis funkcionuoja efektyviau, sumažėja nuodegų susidarymas.

Garantuojama, kad tos pačios klaidos neatsiras iš naujo (tai gali atsitikti, jei vožtuvas išjungiamas tik mechaniškai).

Trūktelėjimų, o taip pat variklio avarinio veikimo režimų pašalinimas.

Variklio dinamikos pagerinimas. Tai tampa įmanoma, nes kuro ir oro mišinys ruošiamas neatsižvelgiant į išmetamąsias dujas.

Rekomenduojama išjungti EGR po 100 000 kilometrų ridos. Po gedimo tai galima atlikti ir tuo atveju, kai rida yra mažesnė.