Raktas nesisuka uždegimo spynelėje

Daugelis transporto priemonių savininkų nors kartą buvo susidūrę su tokia problema, kaip užstrigęs spynelėje raktas. Priežastys, dėl kurių jis nesisuka, gali būti labai įvairios. Avarinis automobilio atrakinimas yra vienas efektyviausių būdų, leidžiančių pašalinti susidariusią problemą. Mūsų kompanijos specialistai teikia šią paslaugą už prieinamą kainą ir per trumpą laikotarpį.

Pagrindinės problemos atsiradimo priežastys

Visų pirma, automobilio atrakinimas reikalingas tuo atveju, kai užrakinimo mechanizmas arba raktas yra deformuotas. Pastarasis yra neretai naudojamas ne pagal paskirtį, kas ir tampa nelygumų atsiradimo priežastimi. Pavyzdžiui, yra didelė tikimybė sugadinti raktą juo atidarant alaus butelius. Rakto lyginimui reikia naudoti plaktuką ir lygų tvirtą paviršių. Jei buvo deformuotos lamelės, taisymo procesas tampa žymiai sudėtingesnis. Tokiu atveju bus neįmanoma išsiversti be spynelės išardymo. Šios procedūros atlikimą reikia patikėti mūsų kompanijos darbuotojams.

Be to, raktas gali nesisukti spynelėje, jeigu jis labai nusidėvėjo. Jei taip gaminio ir užrakinimo mechanizmo susidarė tarpai, jie, aišku, trukdys susikabinti. Patikrinti rakto nusidėvėjimo laipsnį galima savarankiškai. Pakanka jį labai kruopščiai apžiūrėti. Gaminio dantukai neturi būti suapvalinti arba sutrumpėję. Jei rakto išvaizda akivaizdžiai pasikeitė, jį reikia pakeisti nauju.

Viena iš plačiai paplitusių spynos užstrigimo priežasčių yra patekęs į mechanizmą purvas. Purvo daleles galima pašalinti dviem būdais. Neretai šiam tikslui yra naudojami specialūs purškikliai ir skystos valymo priemonės. Jei įvairios medžiagos nepadeda, reikia išardyti spynelę ir pravalyti ją kruopščiau. Žiemą mechanizmas gali užšalti, kas taip pat trukdo jo pilnaverčiam veikimui. Jo šildymui neretai yra naudojamas žiebtuvėlis, degtukai arba fenas.