Uždegimo spynelės avarinis atrakinimas

Uždegimo spynelės avarinis atrakinimas

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, dėl kurių klientai kreipiasi į servisus, yra uždegimo spynelių blokavimas. Juk nuo nerūpestingo rakto naudojimo, bandymų pavogti transporto priemonę nėra apsaugotas nė vienas automobilio savininkas. Tokią procedūrą, kaip automobilio atrakinimas, galima užsisakyti mūsų kompanijoje.

Aktuali informacija

Visų pirma įrenginys yra demontuojamas iš automobilio. Verta pasakyti, kad automobilis be uždegimo spynelės turi būti paliktas saugomoje stovėjimo aikštelėje.

Kai kuriose situacijose tenka kviesti specialistą į avarijos vietą. Šiuo atveju reikia nuimti gaubtą, esantį ant vairo kolonėlės. Blokuojantis liežuvėlis yra nutraukiamas arba nupjaunamas. Konkretaus veiksmų varianto pasirinkimas priklauso nuo jūsų automobilio uždegimo spynelės ypatumų.

Toliau galima pradėti mazgo demontavimą. Tvirtinimo elementų konstrukcija gali būti įvairi, viskas priklauso nuo automobilio modelio. Paskui sugedusios spynelės vietoje įrengiama nauja. Dažniausiai sugadintas elementas paimamas į autoservisą. Tačiau, jei gedimas nėra labai rimtas, galima susitvarkyti ir vietoje. Verta pasirinkti naują spynelę, kurią gamintojai rekomenduoja naudoti šioje transporto priemonėje.

Bet kokiu atveju verta kreiptis į mūsų įmonę, kur dirba tikri profesionalai. Iš tiesų tokios situacijos priežastis gali būti banalus vieno iš uždegimo spynelės elementų gedimas. Jei nuspręsite atlikti remontą savarankiškai, galite įrengti netinkamas detales arba atlikti remontą ne taip, kaip reikia. Kadangi elementai veikia kartu, jų pakeitimas analogais gali neigiamai paveikti transporto priemonės veikimą. Tai ypač aktualu šiuolaikiniams užsienio markių automobiliams, kuriems būdinga gana sudėtinga sandara ir elektroninių valdymo sistemų gausa. Aukščiau pateikti ypatumai padės jums padaryti išvadą apie tai, kuriais atvejais reikalingas transporto priemonės uždegimo spynelės atrakinimas.