Paskelbta Pakomentuoti

Lekiant per laiką: “Mazda” evoliucija

Lekiant per laiką: "Mazda" evoliucija

Mazdos palikimas

“Mazda”, vardas, kuris yra naujovių, našumo ir stiliaus sinonimas, užsitarnavo savo vietą automobilių šlovės salėje. Nuo pat įkūrimo 1920 m. šis Japonijos automobilių gamintojas nuolat plėtė automobilių inžinerijos ribas. Šiame tinklaraščio įraše leisimės į kelionę po nepaprastą “Mazda” istoriją – nuo pirmųjų dienų iki pažangiausių automobilių, kuriuos šiandien matome keliuose.

Ikonos gimimas

“Mazda” istorija prasideda nuo bendrovės “Toyo Cork Kogyo Co, Ltd.”, kuri iš pradžių gamino kamštieną. Tik 1931 m. ji pagamino savo pirmąją transporto priemonę – “Mazda-Go”. Pavadinimas “Mazda” kilo iš Ahura Mazdos, zoroastrizmo išminties, intelekto ir harmonijos dievo. Šis pavadinimas atspindėjo bendrovės siekį kurti išmanų dizainą ir naujoves.

Sporto paveldas

Mazda padarė didelę įtaką lenktynių trasoje, ypač su savo kultiniais rotaciniais varikliais. 1967 m. “Mazda” pristatė “Cosmo Sport 110S” – pirmąjį pasaulyje serijinį automobilį su dviejų rotorių Wankelio rotaciniu varikliu. Ši novatoriška technologija ne tik laimėjo lenktynes, bet ir pelnė “Mazda” reputaciją kaip novatoriško variklio kūrėja.

“Zoom-Zoom” era

2000-ųjų pradžioje “Mazda” pristatė savo “Zoom-Zoom” filosofiją, pabrėžiančią vairavimo jaudulį. Taip buvo sukurti tokie kultiniai modeliai kaip “Mazda MX-5 Miata” – lengvas ir manevringas rodsteris, pavergęs viso pasaulio automobilių entuziastų širdis.

Atsakomybė už aplinką

“Mazda” taip pat yra įsipareigojusi siekti aplinkosauginio tvarumo. Jų SKYACTIV technologija orientuota į degalų naudojimo efektyvumo didinimą ir išmetamųjų teršalų kiekio mažinimą, nesumažinant eksploatacinių savybių. Šis atsidavimas ekologiškai švariai inžinerijai dera su bendrovės vertybėmis – harmonija ir inovacijomis.

Žvilgsnis į ateitį

Šiandien “Mazda” ir toliau stebina elegantiškų, modernių automobilių, kuriuose dera stilius, našumas ir inovacijos, linija. Nuo “Mazda3” iki “CX-5” – jų automobiliai liudija kompanijos įsipareigojimą siekti meistriškumo.
Mes, raktai-automobiliams.lt, aistringai mylime “Mazda” ir jos meistriškumo palikimą. Siūlome įvairias paslaugas ir produktus, kad pagerintume jūsų patirtį:

Nesvarbu, ar esate “Mazda” entuziastas, ar besididžiuojantis savininkas, mes esame čia, kad suteiktume jums aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, kurios užtikrintų, kad jūsų “Mazda” visada būtų geriausios būklės. Nedvejodami susipažinkite su mūsų pasiūlymais ir leiskite mums padėti jums maksimaliai išnaudoti savo “Mazda” kelionę. Zoom-Zoom!

Parašykite komentarą