Mazda raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, elektroninius (smart) raktus Mazda automobiliams.

  • Mazda raktų gamyba

  • Mazda raktų programavimas

  • Mazda raktų remontas

  • Mazda raktų korpusai

  • Mazda raktų gamyba, programavimas

  • Avarinis Mazda automobilių atrakinimas


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

[bws_googleplusone]

  • Avarinis Audi automobilių atrakinimas

Aprašymas

Mazda raktų gamyba

„Mazda“ raktas buvo vienas iš pirmųjų raktų, kurio korpuse buvo įdiegtas lustas su nepakartojamu kodavimu, sieikiant pagerinti automobilio apsaugą. Daugumai šiuolaikinių šios markės automobilių būdingas automobilio atrakinimas ir variklio aktyvavimas išmaniojo rakto pagalba. Pametus raktą kyla daug problemų, kurios kartais apsunkina viena kitą. Negana to, kad savininkas negali naudotis savo automobiliu, yra labai tikėtina, kad pašalinis asmuo panaudos pamestą raktą automobiliui pavogti. Jei raktas buvo pamestas, jo geležtė nusidėvėjo arba raktas sulūžo, reikia įsigyti rakto dublikatą, kurį meistras pagamins per keletą minučių.

Kopijos kūrimo procedūros specifika

Kad klientas gautų kokybišką dublikatą, meistras turi atlikti tokius veiksmus:

parinkti tinkamą korpusą;

atlikti lusto programavimą;

pagaminti rakto geležtę.

Nepakartojamam raštui ant rakto geležtės sukurti specialistas naudoja profesionalias stakles. Tinkama programinė įranga leidžia nustatyti reikalingus staklių parametrus ir gauti gaminį, kuris visiškai atitinka keliamus reikalavimus. Kadangi, pirkdamas „Mazda“ automobilį, savininkas gauna dviejų raktų komplektą, pametus vieną iš jų galima sukurti kopiją pagal antro rakto geležtės raštą. Sudėtingais atvejais dublikatas yra atkuriamas pagal užraktą, o taim reikia, kad transporto priemonė būtų dirbtuvėje.

Specialistas gali pasidaryti kopiją bet kuriam automobiliui iš „Mazda“ modelių eilės, nepriklausomai nuo jo sudėtingumo:

standartinį;

išmanųjį raktą;

atlenkiamą su mygtukais.

„Mazda“ automobilio dublikato sukūrimas reikalauja perprogramuoti likusį antrąjį raktą iš rinkinio. Ši procedūra atliekama tam, kad būtų pašalinta galimybė pašaliniam asmeniui neteisėtai pasinaudoti prarastu raktu. Perprogramavimo dėka transporto priemonė nereaguos į senosios programos komandas. Naujų duomenų įvedimas ir ankstesnių ištrynimas gali būti atliekamas įvairiais būdais, priklausomai nuo susiklosčiusios situacijos ypatumų. Kurį perprogramavimo metodą pasirinkti, sprendžia kvalifikuotas specialistas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mazda raktų gamyba”