Nissan Micra | Almera | Primera | X-Trail dviejų mygtukų rakto viršutinė dalis

8.00 

Tinka:
Nissan Micra
Nissan Almera
Nissan Primera

 

Aprašymas

Programuojame raktus

Programuojame raktus visų markių ir modelių automobiliams. Taip pat ir „Nissan“ markės modeliams. Taip pat prekiaujame automobiliniais raktais, jų korpusais, nuotolinio valdymo sistemomis (pultais) ir raktų viršutinėmis dalimis. Norėdami užsisakyti „Nissan“ Micra, Almera, Primera ar X-Trail dviejų mygtukų rakto viršutinę dalį, turite pateikti išankstinį užsakymą. Tai galite padaryti, susisiekę su mumis.

Programuojame raktus Vilniuje. Automobilinių raktų programavimas – mūsų darbo sritis, kurioje specializuojamės ne pirmus metus. Tad kreipkitės, jei Jūsų „Nissan“ markės automobiliui reikia ne tik pakeisti viršutinę rakto dalį, bet ir suprogramuoti raktus.

Atvykę į mūsų būstinę, adresu Įsruties g. 22, būsite maloniai pasitikti, programavimą Jūsų „Nissan“ ar kitos markės automobiliui atliksime greitai ir profesionaliai, esant reikalui, suteiksime ir kitas, su automobilių raktais susijusias paslaugas: mūsų įmonėje atliekamas „Renault“ ScenicMeganeLagunaEspaceVel Satis kortelių pririšimas prie automobilio, visapusiškas užvedimo kortelių remontas, sulūžusių ar susidėvėjusių kortelių korpusų keitimas ir kt. Apie šią paslaugą skaitykite čia.

Svarbiausia savo darbo dalimi laikome tą momentą, kai patenkintas klientas, iš mūsų įsigijęs automobilinius raktus ar jų programavimą, su malonumu tęsia savo keliones automobiliu, jausdamasis saugus ir užtikrintas produkto kokybe. Kiekvienas klientas ir jo automobilio saugumas – mūsų įmonės misija, todėl, ją įgyvendindami, pasitelkiame naujausias technologijas ir profesionalią specialistų komandą.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga. Todėl svarbu nesuklysti renkantis. Jeigu Jūsų „Nissan“ ar kitos markės automobiliui prireikė naujų raktų, o gal norite atlikti automobilinių raktų programavimą, – pasikliaukite mumis! Raktai automobiliams – sritis, kurioje esame profesionalai ir neleidžiame sau aplaidumo. Dirbame taikydami naujausias technologijas, o užduotis patikime tik patyrusiems meistrams tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų patenkinti.

Mes suprantame, kad automobilinių raktų programavimas ir su tuo susijusios paslaugos – labai svarbios, norint užtikrinti Jūsų transporto priemonės saugumą. Taigi nesvarbu, ar vairuojate „Nissan“, ar kitos markės automobilį, jo saugumu ir užrakinimo sistema pasirūpinsime mes, o Jums beliks užvesti variklį ir leistis į kasdienes keliones, ar nuotykių kupinas išvykas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nissan Micra | Almera | Primera | X-Trail dviejų mygtukų rakto viršutinė dalis”