Rakto viršutinė dalis – skirta Nissan Micra | Almera | Primera | X-Trail, dviejų mygtukų

8.00 

Tinka:
Nissan Micra
Nissan Almera
Nissan Primera

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

 

Aprašymas

Programuojame raktus

Programuojame raktus visų markių ir modelių automobiliams. Taip pat ir „Nissan“ markės modeliams. Taip pat prekiaujame automobiliniais raktais, jų korpusais, nuotolinio valdymo sistemomis (pultais) ir raktų viršutinėmis dalimis. Norėdami užsisakyti „Nissan“ Micra, Almera, Primera ar X-Trail automobiliam skirtą, dviejų mygtukų rakto viršutinę dalį, turite pateikti išankstinį užsakymą. Tai galite padaryti, susisiekę su mumis.

Programuojame raktus Vilniuje. Automobilinių raktų programavimas – mūsų darbo sritis, kurioje specializuojamės ne pirmus metus. Tad kreipkitės, jei Jūsų „Nissan“ markės automobiliui reikia ne tik pakeisti viršutinę rakto dalį, bet ir suprogramuoti raktus.

Svarbiausia savo darbo dalimi laikome tą momentą, kai patenkintas klientas, iš mūsų įsigijęs automobilinius raktus ar jų programavimą, su malonumu tęsia savo keliones automobiliu, jausdamasis saugus ir užtikrintas produkto kokybe. Kiekvienas klientas ir jo automobilio saugumas – mūsų įmonės misija, todėl, ją įgyvendindami, pasitelkiame naujausias technologijas ir profesionalią specialistų komandą.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga. Todėl svarbu nesuklysti renkantis. Jeigu Jūsų „Nissan“ ar kitos markės automobiliui prireikė naujų raktų, o gal norite atlikti automobilinių raktų programavimą, – pasikliaukite mumis! Raktai automobiliams – sritis, kurioje esame profesionalai ir neleidžiame sau aplaidumo. Dirbame taikydami naujausias technologijas, o užduotis patikime tik patyrusiems meistrams tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų patenkinti.

Mes suprantame, kad automobilinių raktų programavimas ir su tuo susijusios paslaugos – labai svarbios, norint užtikrinti Jūsų transporto priemonės saugumą. Taigi nesvarbu, ar vairuojate „Nissan“, ar kitos markės automobilį, jo saugumu ir užrakinimo sistema pasirūpinsime mes, o Jums beliks užvesti variklį ir leistis į kasdienes keliones, ar nuotykių kupinas išvykas.

Raktų gamyba Nissan automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.