Automobilių raktų remontas

0.00 

Automobilių raktų remonto paslauga šiandien labai populiari. Šiuolaikinis automobilio raktas – tai daugiafunkcinis instrumentas, tarnaujantis ne tik automobilio užvedimui. Į jį įmontuotas automobilio signalizacijos, durų ir bagažinės atidarymo-uždarymo distancinis valdymo pultas. Tokiame rakte taip pat yra ir imobilaizerio sistema, tarnaujanti papildomai automobilio apsaugai nuo nuvarymo. Ir visa tai yra mažame automobilio rakto korpuse.  Automobilių raktų gamyba Vilniuje

   • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
   • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
   • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
   • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
   • Avarinis automobilių atrakinimas
   • Prekyba raktais, raktų korpusais
   • DPF / FAP programinis išjungimas
   • EGR programinis šalinimas
   • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
   • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
   • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

  prekes išsiunčiame per 3d.d.*


  Adresas:

  Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

  Darbo laikas:
  I-VII

  10.00 – 22.00

  PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

  Alnos g. 5


  Susisiekime:
  Kontaktinis telefono Nr. +370 604 51 507
  El.paštas: susisiekti
  Sekite mus Facebook

   

   

  Aprašymas

         Raktų remontas

         Pagrindinės automobilių raktų problemos, kurioms atsiradus būtinas remontas:

  • Mygtukai susidėvėjo, pažeisti, pamesti arba nustojo veikti
  • Geležtės iššokimo mechanizmas blogai veikia arba sugedo
  • Rakto darbinė dalis susidėvėjo, išlinko arba pažeista
  • Rakto korpusas susidėvėjo arba turi mechaninių pažeidimų
  • Automobilis nustojo reaguoti į rakto komandas, nedega lemputė
  • Raktas nukrito, buvo paveiktas vandens, temperatūros, spinduliavimo ir t.t.

  Užvedimo raktų remontas – procedūra, kurios tikslingumu kai kada galima suabejoti, ypač, jeigu raktas su čipu paprastas ir nebrangiai kainuoja. Reikalas tame, kad beveik visuose šiuolaikiniuose automobilių raktuose įmontuoti imobilaizerio čipai.

  raktų remontasDabar įsivaizduosime, kad mums būtina suremontuoti užvedimo raktą, nes ankstesnis raktas jau susidėvėjo ir blogai veikia spynoje arba aplamai sulūžo. Pagaminus ir įrančius naują užvedimo raktą reiks į jį perdėti čipą iš originalaus rakto. Bet problema tame, kad originalūs raktai dažnai būna neardomi, t.y., čipas randasi plastikinėje rakto rankenėlėje, o jos išardyti negalima. Mums belieka tik, pagal galimybes, rankenėlę kruopščiai perpjauti ir tikėtis, kad tuo metu čipas nenukentės.
  O tuo atveju, kai reikalingas užvedimo rakto remontas, o raktas yra su plokšte ir distancinio valdymo mygtukais, tada veiksmų laukas išsiplečia ir tampa galimi įvairūs remonto variantai.

  Tai rakto diagnostika ir patikrinimas

   

  Rakto korpuso keitimasblank

  Kai kuriais atvejais užvedimo rakto remontas – tai mygtukų pakeitimas

  blank

  Užvedimo rakto remontas pasiteisina taip pat tada, kai naujo rakto kaina pakankamai didelė. Pavyzdžiui, automobilio Mercedes ML rakto remontas

  blank

  Buvo pagaminta ir išpjauta  nauja rakto geležtė, perdėta plokštė C.U. Rezultate raktas atgavo normalią išvaizdą, juo galima pilnavertiškai naudotis ir ne gėda išsiimti viešai.
  Toks užvedimo raktų remontas išskirtas į atskirą kategoriją, todėl, kad kalbama apie atlenkiama užvedimo raktų remontą. Taip pat yra prasmės remontuoti elektroninius Mercedes užvedimo raktus – taip vadinamus, Mercedes raktus-žuvytes. Dažnai pats raktas veikia, bet jo korpusas sulūžta, prasispaudo mygtukai ir t.t.

  blank

  Tokiu atveju automobiliui Mercedes galima ir pagaminti ir užprogramuoti naują elektroninį raktą arba tiesiog pakeisti rakto korpusą. Taip pat remontuojame ir elektroninę dalį /rakto plokštę. Kai mašina raktu jau nebeužsiveda ir/arba nebeveikia mygtukai.

  Užvedimo kortelės

  Užvedimo raktų remonto neišvengia ir Reno (Renault) markės automobiliai. Ypač, kai vietoje rakto naudojamos čipų kortelės, kurios taip pat linkę gesti.

  blank

  Užvedimo raktų mygtukų keitimas ir remontas yra viena iš paklausesnių paslaugų. Ant šiuolaikinių automobilių užvedimo raktų yra distancinio valdymo mygtukai C3 (ЦЗ). Kaip žinoma, visa tai, kas juda, spaudoma ir t.t.  – turi polinkį susidėvėti ir lūžti, įskaitant ir sulaužytus automobilių raktų mygtukus.

  blank

  Užvedimo raktuose gali sulūžti ir pats iššokančio rakto elementas, ir mygtukai.

  Remontuojant automobilio raktus dažnai nepakanka tiesiog pakeisti rakto korpusą ir geležtę. Daugiau nei 50 proc atvejų iš pradžių nusispaudo ir sulūžta ant rakto korpuso esantys mygtukai, o po to sulūžta arba pasimeta ir ant pačios plokštės esantys mygtukai.
  Tai yra, pats raktas ir plokštė lieka veikiantys ir nesugadinti, bet, kadangi sulūžo arba pasimetė užvedimo rakto mygtukas – distanciniu būdu valdyti centrinį automobilio užraktą jau neįmanoma.
  Tokiu atveju yra dvi išeitys:

  1. Pagaminti ir užprogramuoti naują raktą
  2. Suremontuoti esamą raktą – suremontuoti, perlituoti ir pakeisti užvedimo rakto mygtukus

  blank

  Mes savo dirbtuvėse turime mygtukų užvedimo raktams būtent antrajam variantui, žinoma, ne visiems, bet daugeliui automobilių modelių.

  blank

  Žinoma, būtų klaidinga manyti, kad užvedimo raktų remontas pakeičiant mygtukus kainuoja labai pigiai. Ne, tai nėra labai pigu, kaip gali pasirodyti, bet visgi  2-3, arba daugiau kartų pigiau, nei gaminti ir programuoti naują raktą.

   


  Susisiekime:
  Kontaktinis telefono Nr. +370 604 51 507
  El.paštas: susisiekti
  Sekite mus Facebook


   

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.