Alfa Romeo 145 | 146 | 155 | GTV | Spider transponderinis (čipinis) raktas

10.00 

Alfa Romeo transponderinis (čipinis) raktas,su vieta čipui.
Tinka šiems modeliams:

Alfa Romeo 145
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo 155
Alfa Romeo GTV
Alfa Romeo GTV Spider 

 

Aprašymas

Alfa Romeo 145, 146, 155, GTV, GTV Spider transponderinis (čipinis) raktas

 

Pristatome Alfa Romeo transponderinį (čipinį) raktą, su vieta čipui. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Prieš užsisakydami transponderinį raktą, turėtumėte žinoti, kuo jis skiriasi nuo įprasto rakto. Jis ypatingas tuo, kad saugumo sumetimais transponderis yra įtvirtintas pačioje rakto galvutėje (jos viduje). Todėl, suprasti, ar tai raktas su transponderiu, ar paprastas raktas, galima tik naudojant specialią įrangą. Dar viena ypatybė, kurią reikia žinoti apie transponderinius raktus – jie neturi nuolatinio maitinimo šaltinio. Šie raktai veikia labai mažu 1–10 cm atstumu. Todėl jų veikimo praktiškai neįmanoma atsekti ar nuskenuoti.

Vairuotojai ne taip dažnai susimąsto apie tokią paslaugą, kaip automobilinių raktų gamyba. Tačiau, kai iškyla būtinybė įsigyti naujus raktelius, tai atsitinka staigiai ir netikėtai. Kalbame apie tokius atvejus, kai pametami ar sugadinami rakteliai ir prireikia naujų. Tokiais atvejais automobilių savininkai ima labai aktyviai ieškoti, kas užsiima raktų gamyba. Tuo tarpu, mes ne tik gaminame, bet ir programuojame raktus. Ir kiekvienam vairuotojui, atvykusiam programuotis raktų, patariame pasigaminti jų dublikatą. Tai apsaugos nuo maišaties, kuri gali kilti pametus ar sugadinus prie automobilio pririštus raktelius.

Tad, jeigu Jums iškilo problemų su automobilio rakteliais, kreipkitės į mus. Mes programuojame raktus Vilniuje. Taip pat užsiimame Renault užvedimo kortelių remontu ir pririšimu prie automobilio. Todėl į mus gali kreiptis ir Renault automobilių savininkai. Automobilinių raktų programavimas – mūsų specializacija. Norėdami suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą, tobulinamės ir atnaujiname savo naudojamas technologijas. Todėl mūsų paslaugomis ir prekėmis patenkintų klientų ratas nuolat plečiasi.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje mūsų svetainėje patikima ir saugi! Paslaugos suteikiamos greitai ir kokybiškai. Tinkamai suprogramuoti raktai automobiliams – sėkmingos ir saugios kelionės garantija. Tad leiskite mums pasirūpinti Jūsų automobiliu. Garantuojame, kad tai atliksime kokybiškai ir operatyviai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alfa Romeo 145 | 146 | 155 | GTV | Spider transponderinis (čipinis) raktas”