Alfa Romeo 145 | 146 | 155 | GTV | Spider rakto korpusas

10.00 

Alfa Romeo rakto korpusas.

Tinka šiems modeliams:

Alfa Romeo 145
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo  155
Alfa Romeo  GTV
Alfa Romeo  Spider 

Aprašymas

Alfa Romeo 145, 146, 155, GTV ir Spider rakto korpusas

Pristatome rakto korpusą, tinkantį Alfa Romeo 145, 146, 155, GTV ir Spider modeliams. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Mes ne tik prekiaujame raktų korpusais ir nuotoliniais valdymo raktais, bet ir programuojame raktus visų markių automobiliams. Tai darome atsakingai, profesionaliai ir greitai. Programuojame raktus Vilniuje, todėl jeigu esate sostinės gyventojas ar trumpam užsukote pasisvečiuoti ir Jums reikalingas profesionalus raktų programavimas už demokratišką kainą, užsukite į mūsų būstinę, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Būsite nustebinti maloniu aptarnavimu, darbo kainos ir kokybės santykiu, ir darbuotojų kompetentingumu.

Tai sakome atsakingai, nes investuojame į savo meistrų kompetencijos kėlimą. Jie tobulinasi profesiniuose kursuose ir seminaruose. Todėl, jeigu Jums svarbu, kad Jūsų automobilis turėtų patikimą apsaugą nuo vagių (tai užtikrinima raktų programavimo procese, į patį rakto korpusą įdiegiant transponderį, o į automobilį – imobilaizerį) ir sklandžiai atsirakintų bei užsivestų, kreipkitės į mūsų įmonę.

Mes savo versle vadovaujamės nuostata, kad vienintelis tikras saugumas, kurį gali užsitikrinti žmogus šiame pasaulyje, yra žinių bagažas, patirtis ir gebėjimai. Taigi mes kaupiame įgūdžius ir žinias ne vien savo, bet ir Jūsų saugumui užtikrinti. Nes kokybiškas mūsų darbas, gaminant ir programuojant raktus, garantuoja sklandžias Jūsų keliones.

O gal Jus domina ne tik šiame puslapyje pristatomas rakto korpusas, nuotolinio valdymo raktai ar automobilinių raktų programavimas, bet ir Renault užvedimo kortelės? Norite įsigyti naują ar suremontuoti sugedusią? Mes Jums padėsime – ne tik prekiaujame kortelėmis ir jų dalimis, bet ir užsiimame jų remontu ir pririšimu prie automobilio.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje – mūsų specializacijos sritis. Džiaugiamės didėjančiais klientų srautais, kurie rodo, kad pasirinkome teisingą kelią ir mūsų atsakingas požiūris į verslą pasiteisina. Raktai automobiliams – mūsų rūpestis, o Jums belieka pasirūpinti gera nuotaika kelionėse!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alfa Romeo 145 | 146 | 155 | GTV | Spider rakto korpusas”