Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Audi automobiliams

80.00 

Programavimo kainos teirautis telefonu

Audi automobiliams skirtas raktas, su nuotoliniu valdymu (868MHz 433MHz, 315MHz).

Rakto numeriai:

8T0-959-754C
8K0-959-754G
8T0-959-754G
8KO-959-754J
8KO-959-754C

Ir kiti….

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Audi automobiliams skirtas, nuotolinio valdymo raktas

 

„Audi“ automobiliams skirtas, nuotolinio valdymo raktas, veikiantis 868MHz 433 MHz ir 315 MHz dažniais.

„Audi“ automobiliams skirtas ,nuotolinio valdymo raktą sudaro 3 mygtukai: atblokavimo, užblokavimo ir bagažinės atidarymo. Patariame įsigyti du „Audi“ skirtus, nuotolinio valdymo raktus, tam atvejui, jeigu pamestumėte pirmąjį, nes šis sprendimas daug ekonomiškesnis, nei aukoti papildomas lėšas avariniam atidarymui. Jeigu negalite sau leisti investuoti į du nuotolinio valdymo raktus, bent jau papildomai įsigykite mechaninį raktą. Tai sutaupys Jūsų laiko, pinigų ir nervų.

Raktų programavimas

Vis dar neapsisprendėte, iš kurios parduotuvės pirksite nuotolinio valdymo raktą savo „Audi“. Mes Jums padėsime! Programuojame raktus ir galime atsakingai pareikšti, kad tai sritis, kurioje esame profesionalai. Joje specializuojamės ne pirmus metus ir savo sukauptą patirtį naudojame net įnoringiausių klientų norams tenkinti, nes kiekvienas klientas ir jo automobilio saugumas – mūsų įmonės misija, kurią įgyvendindami pasitelkiame naujausias technologijas ir profesionalią specialistų komandą.

Jūsų „Audi“ nusipelno visokeriopo saugumo aprūpinimo, o tai gali garantuoti ne tik nuotolinio valdymo raktai, bet ir imobilaizerio įsidiegimas. Ši sistema – patikima ir saugi, nes ne automobilio savininkas negalės užvesti transporto priemonės. Tokiu būdu Jūs garantuosite apsaugą savo „Audi“ nuo nuvarymo. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau užsakymus iš elektroninės parduotuvės siunčiame visoje Lietuvoje registruota pašto siunta. Tai patogu, patikima ir operatyvu.

Automobilinių raktų programavimas tampa vis populiaresne paslauga, tad svarbu, prieš renkantis šios paslaugos tiekėjus, pasidomėti jų darbais, klientų atsiliepimais. Galime su pasididžiavimu teigti, kad mūsų klientai, užsakę automobilinių raktų programavimą, lieka ne tik patenkinti, bet ir rekomenduoja mus savo draugams, artimiesiems ir pažįstamiems.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje plečiasi ir tobulėja, todėl mes dedame visas pastangas savo paslaugų tobulinimui. Diegiame technologines naujoves raktų gamyboje ir stengiamės žengti koja kojon su rinkos aktualijomis. Net neabejojame, kad Jūsų „Audi“ nusipelno saugumo ir specializuotos priežiūros, kurią su malonumu suteiksime Jums ir Jūsų automobiliui.

Raktai automobiliams – mūsų ir Jūsų bendras rūpestis, todėl kviečiame bendradarbiauti įsigyti nuotolinio valdymo „Audi“ raktus pas mus!

Raktų gamyba Audi automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.