Audi A3 | A6 | Q7 nuotolinio valdymo raktas

60.00 

Audi raktas su nuotoliniu valdymu (433MHz arba 868MHz)

 

Aprašymas

„Audi“ A3, A6, Q7 nuotolinio valdymo raktas

 

„Audi“ nuotolinio valdymo raktas, veikiantis 433 ir 868 MHz dažniais. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite, sekdami šia nuoroda. Atsidariusiame lange palikite savo kontaktus, o laukelyje „žinutė“ įrašykite pageidaujamą prekę. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl prekės pristatymo sąlygų. Mūsų būstinė įsikūrusi Vilniuje, tačiau prekes siunčiame ir į kitus Lietuvos miestus registruota pašto siunta.

Programuojame raktus tiek „Audi“, tiek kitų markių automobiliams. Užsukite į mūsų būstinę, įsikūrusią sostinėje, adresu Įsruties g. 22. Sulauksite malonaus mūsų įmonės specialistų aptarnavimo ir konsultacijos visais Jums rūpimais, su automobilių raktų programavimu, nuotolinio valdymo raktais ar raktų korpusų gamyba susijusiais klausimais.

Programuojame raktus Vilniuje, taip pat atliekame visus reikalingus darbus tuo atveju, jeigu Jums reikia pakeisti susidėvėjusį ar pažeistą rakto korpusą nauju. Apie raktų korpusus skaitykite čia.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik „Audi“, bet ir kitų automobilių markių nuotolinio valdymo raktus. Daugiau informacijos rasite pasirinkę kategoriją „nuotolinio valdymo raktai“.

Automobilinių raktų programavimas – sritis, kurioje didžiuojamės esantys profesionalai. Jeigu ši paslauga reikalinga Jūsų „Audi“, patikėkite ją mums. Juk apsaugotas automobilis turėtų tapti kiekvieno vairuotojo prioritetu. Automobilinių raktų programavimą atliekame visų markių automobiliams.

Raktų gamyba Vilniuje pasižymi tiek didele pasiūla, tiek – paklausa. Tad nepasiklyskite tarp šią paslaugą siūlančių įmonių gausos – kreipkitės į mus, nes mes garantuojame savo darbų kokybę, naudojamų technologijų inovatyvumą ir savo darbuotojų profesionalumą. Savo teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms taikome garantiją.

Raktai automobiliams – dalykas, be kurio kelionė taptų tiesiog neįmanoma. Juk neužvesite savo „Audi“ burtų lazdele… Todėl, jeigu Jūsų „Audi“ ar kitos markės automobiliui prireikė nuotolinio valdymo rakto – užsukote ten, kur reikia! Aptarnausime Jus operatyviai, paslaugiai ir profesionaliai.

Nusipirkę savo „Audi“ nuotolinio valdymo raktą pas mus, nesigailėsite, nes jis tarnaus ilgai ir patikimai. Tad nelaukite, kol kas nors mostels burtų lazdele – pasirūpinkite savo „Audi“ jau dabar! Juo labiau, kad visus rūpesčius nuo Jūsų pečių su malonumu perimsime ant savųjų!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Audi A3 | A6 | Q7 nuotolinio valdymo raktas”