Nuotolinio valdymo raktas – skirtas BMW 3 | 5 | 7

50.00 

Raktas su CAS moduliu (315/868MHz). Tinka: 1 Series
3 Series (2005 – 2011)
5 Series (2003 – 2010)
X5 (2006 – 2010)

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: BM-0009 Kategorijos: , Žymos: , , , Brand:

Aprašymas

BMW 3, 5, 7 automobiliams skirtas, nuotolinio valdymo raktas su CAS moduliu, veikiantis 315, 433 ir 868 MHz dažniais.

Sistema CAS sukurta apsaugoti BMW markės automobilius nuo nuvarymo. Ji išsiskiria tuo, kad kiekviename automobilio rakte patalpintas transponderis. Ant uždegimo spynelės uždėta toroidinė ritė. Transponderis maitinasi energija per šią ritę. Todėl nebėra būtinybės rakte talpinti energijos elementą. Tarp toroidinės ritės užvedimo spynelėje ir transponderio įvyksta apsikeitimas informacija ir maitinimo energija. Tokiu būdu mašina užsiveda. Jaudinatės, kad Jūsų automobilis gali būti nepilnai paruoštas tokiai sistemai? Neverta dėl to sukti galvos. Mes viskuo pasirūpinome! Automobilinių raktų programavimas – neatskiriama transponderių gamybos dalis ir neatsiejama mūsų veiklos sritis. Programuojame raktus ne tik BMW, bet ir kitų markių automobiliams, tad drąsiai kreipkitės. Programuojame raktus Vilniuje ir nuolat investuojame į naujausias mūsų darbui reikalingas technologijas ir savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Todėl mūsų parduodamos prekės ir teikiamos paslaugos pasižymi aukščiausia kokybe ir Jūs galite būti ramūs, patikėję savo BMW ar kitos markės automobilio raktų programavimą mums, ar nusprendę mūsų parduotuvėje nusipirkti raktų korpusus arba nuotolinio valdymo raktus. Automobilinių raktų programavimas – ne tik mūsų veiklos sritis, tai ir mūsų aistra, kuri pagimdė viziją palankiomis kainomis ir profesionaliai teikti raktų automobiliams programavimo ir jų pardavimo paslaugą. Mūsų meistrai nuolat dalyvauja konferencijose, mokymuose, kuriuose kelia kvalifikaciją, susipažįsta su automobilinių raktų rinkos naujienomis. Mūsų misija – patenkintas ir saugus vairuotojas, bei apsaugotas automobilis. Raktų gamyba Vilniuje – plati sfera. Todėl nesuklyskite ir rinkitės profesionalus! Laikome save profesionalais ne tik dėl daugiametės patirties šioje sferoje, bet ir dėl palankių mūsų klientų atsiliepimų. Ačiū Jiems! Raktai automobiliams – iš vienų, patikimų rankų.

Raktų gamyba / programavimas BMW automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.