BMW 3 | 5 | 7 klasės smart raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu

50.00 

BMW smart raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu ir transponderiu (CAS sistema). Tinka: 1 Series
3 Series (2005 – 2011)
5 Series (2003 – 2010)
6 Series (2004 – 2010)
X5 (2006 – 2010)
BMW Raktų gamyba programavimas Užsakinėdami nurodykite europinis ar amerikietiškas automobilis.

 

Aprašymas

BMW 3, 5, 7 klasės smart raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu

  BMW 3, 5, 7 klasės smart raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu ir transponderiu (CAS sistema). Sistema CAS sukurta apsaugoti BMW markės automobilius nuo nuvarymo. Ji išsiskiria tuo, kad kiekviename automobilio rakte patalpintas transponderis. Ant uždegimo spynelės uždėta toroidinė ritė. Transponderis maitinasi energija per šią ritę. Todėl nebėra būtinybės rakte talpinti energijos elementą. Tarp toroidinės ritės užvedimo spynelėje ir transponderio įvyksta apsikeitimas informacija ir maitinimo energija. Tokiu būdu mašina užsiveda.

Programuojame raktus

Programuojame raktus ne tik BMW, bet ir kitų markių bei modelių automobiliams. Kreipkitės ir mes suteiksime visą paslaugų ir prekių spektrą – galėsite susiprogramuoti raktus, įsigyti nuotolinio valdymo raktus ir raktų korpusus automobiliams. Mes tikime, kad kelionėse mums džiaugsmą suteikia ne tikslas, o pats kelias. Linkime Jums tik palankių kelių ir tik geriausių kelionių įspūdžių! O jokia kelionė nebus laikoma sėkminga, jeigu Jūsų automobilis nebus pakankamai apsaugotas. Turėsite nuolat rūpintis jo saugumu, o tai gali užtemdyti kelionės džiaugsmą, todėl siūlome Jums pasirūpinti savo BMW saugumu ir įsigyti BMW raktą su nuotolinio valdymo mechanizmu ir transponderiu (CAS sistema). Ši sistema – patikima ir įvertinta BMW vairuotojų. Naudokitės jos privalumais ir Jūs! Programuojame raktus Vilniuje. Atvykite į mūsų būstinę ir mes Jums suteiksime kokybišką, greitą ir malonų aptarnavimą! Automobilinių raktų programavimas yra tikslumo ir profesionalumo reikalaujanti sritis, todėl nuolat keliame savo darbuotojų kvalifikaciją ir apsirūpiname naujausia technika, skirta raktų gamybai ir programavimui.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje – mūsų specializacijos sritis, kurioje jaučiamės užtikrintai ir galime klientams suteikti kokybišką ir malonų aptarnavimą. Užsukite į mūsų būstinę ir įsitikinkite! Raktai visų markių ir modelių automobiliams – Jūsų sėkmingoms kelionėms ir nepakartojamiems įspūdžiams, kurių netemdys nuogąstavimai dėl Jūsų BMW saugumo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BMW 3 | 5 | 7 klasės smart raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu”