Citroen C4 | C5 | C6 | C8 nuotolinio valdymo raktas

50.00 

Citroen raktas su nuotolinio valdymo mikrochema,užsakyme nurodyti mygtukų skaičių

[bws_googleplusone]

Aprašymas

Citroen C4, C5, C6, C8 nuotolinio valdymo raktas

 

Pristatome Citroen C4, C5, C6, C8 nuotolinio valdymo raktą. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Užsakydami nurodykite mygtukų skaičių. Išankstinį užsakymą pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Nuotolinio valdymo raktas – patogus būdas atrakinti ir užrakinti mašiną, bei atlikti kitas funkcijas, tačiau to ne visada pakanka. Ne vienam vairuotojui iškyla būtinybė suprogramuoti raktus. Šiuo klausimu taip pat galime pasiūlyti savo pagalbą. Programuojame raktus jau ilgą laiką ir per savo veiklos laikotarpį sukaupėme žinių ir įgūdžių, reikalingų šiam darbui, bagažą. Ši patirtis mums padeda atlikti paslaugas profesionaliai, greitai ir palankiomis klientui sąlygomis: už prieinamą kainą ir visada tik naudojant naujausias ir moderniausias technologijas.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau mūsų paslaugomis ir aukšta darbo kokybe džiaugiasi ir kitų Lietuvos miestų gyventojai. Nuolat investuojame į meistrų kvalifikacijos kėlimą ir techninės įrangos, reikalingos raktų programavimui ir gamybai, tobulinimą. Todėl automobilinių raktų programavimas mūsų įmonėje – teisingas pasirinkimas, sutaupysiantis Jūsų laiką ir pinigus.

Raktų gamyba Vilniuje – mūsų darbo sritis, į kurią žiūrime profesionalų akimis ir teikiame didelį dėmesį kiekvieno kliento individualiems poreikiams. Klientas mūsų įmonei ne tik visada teisus, bet ir visada svarbus, nes tik Jūsų dėka mes žengiame pirmyn, tobulėjame ir nuolat vystomės. Raktai automobiliams – mums ne tik specializacijos sritis, bet ir darbo filosofija.

Mums labai svarbūs Viktoro Hugo žodžiai: „Mūsų gyvenimas – kelionė, idėjos – mūsų kelrodžiai. Jeigu nėra kelrodžio – visa kita sustoja.“ Savo kelrode žvaigžde pasirinkome idėją, kad kiekviena Jūsų kelionė turi prasidėti ir baigtis nepriekaištingai. Tam reikalingi kokybiški nuotolinio valdymo raktai, raktų korpusai, kuriuos taip pat rasite mūsų parduotuvėje, jeigu senieji Jūsų raktų korpusai nusidėvėjo ar sulūžo, ir profesionaliai atliktas raktų programavimas. Todėl prireikus išvardintų prekių ar profesionalaus raktų programavimo, kreipkitės į mus – automobilinių raktų technologijų profesionalus!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Citroen C4 | C5 | C6 | C8 nuotolinio valdymo raktas”