Citroen nuotolinio valdymo raktas

49.00 

Nuotolinio valdymo raktas su transponderiu.

[bws_googleplusone]

Aprašymas

Citroen nuotolinio valdymo raktas, su transponderiu

 

Pristatome Citroen nuotolinio valdymo raktą, su transponderiu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Prieš užsisakydami „Citroen“ nuotolinio valdymo raktą, su transponderiu, turėtumėte žinoti, kuo jis skiriasi nuo įprasto rakto. Kaip ir kiti šios rūšies raktai, jis ypatingas tuo, kad saugumo sumetimais transponderis yra įtvirtintas pačioje rakto galvutėje (jos viduje) ir suprasti, ar tai raktas su transponderiu, ar paprastas raktas, galima tik naudojant specialią įrangą. Dar viena ypatybė, kurią reikia žinoti apie transponderinius raktus – jie neturi nuolatinio maitinimo šaltinio ir veikia labai mažu 1–10 cm atstumu. Todėl jo veikimo praktiškai neįmanoma atsekti ar nuskenuoti.

Mes ne tik parduodame nuotolinio valdymo raktus ir jų korpusus, bet ir programuojame raktus. Šią paslaugą teikiame jau ne vienerius metus ir esame sukaupę nemenką patirties bagažą, bet, tuo pačiu, esame moderni įmonė, besirūpinanti darbuotojų kvalifikacijos kėlimu ir šiuolaikinės technikos diegimu, atitinkančios naujausias raktų gamybos tendencijas.

Programuojame raktus Vilniuje. Per ilgą darbo stažą sukaupėme neįkainojamą patirtį, kuri mums leidžia profesionaliai atlikti savo darbą. Mes sulaukiame vis daugiau klientų, kurie į mus kreipiasi pagal pažįstamų rekomendacijas. Reklama, sklindanti iš lūpų į lūpas, mums įrodo tai, kad atliekame savo darbą kokybiškai ir patenkiname visus klientų poreikius.

Automobilinių raktų programavimas mūsų įmonei – tas kelias, kuris visada veda tik į tobulumo viršūnę. Kasdien siekiame tobulumo, nepaisydami pakelėje pasitaikančių sunkumų. Todėl galite būti tikri, kad Jūsų automobilio apsauga ir patogiu jo užvedimu, bei užrakinimu pasirūpinsime sutelkę visas jėgas ir pasitelkę ilgametę patirtį.

Raktų gamyba Vilniuje – mums daugiau, nei tik darbo sritis. Raktai automobiliams – mūsų ir Jūsų bendra aistra. Todėl tikimės, kad nedvejosite ir kreipsitės į mus, suteikdami galimybę įrodyti savo darbo profesionalumą ir atsidavimą savo profesijai.

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Citroen nuotolinio valdymo raktas”