Fiat 500 | Brava | Punto | Panda nuotolinio valdymo raktas

60.00 

Fiat nuotolinio valdymo raktas,tinka:

500 (2007 – )
Doblo (2010 – )
Florino (2007 – )
Grande Punto (2006 – 2010)
Punto Evo (2010 – 2012)
Punto (2012 – )
Qubo (2008 – )

Aprašymas

Fiat 500, Brava, Punto, Panda nuotolinio valdymo raktas

 

Pristatome Fiat nuotolinio valdymo raktą, tinkantį modeliams: Fiat 500, Doblo, Florino, Grande Punto, Punto Evo, Punto, Qubo. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Mes ne tik parduodame nuotolinio valdymo raktus ir raktų korpusus automobiliams, bet ir programuojame raktus. Verta susimąstyti apie šios paslaugos naudą, jeigu dar iki šiol naudojatės paprastais raktais, kurie nepririšti prie automobilio, t. y. nesuprogramuoti. Tokius raktus naudoti yra nesaugu, o, kaip žinia, jaustis visiškai saugiam yra pavojinga. Tad jeigu vis dar galvojate, kad automobilinių raktų programavimas Jums nereikalingas, susimąstykite, ar tik nežaidžiate su ugnimi. Vagišiai šiais laikais apsukrūs, o sąlygos, sudarančios galimybę vogti, gimdo vagis.

Tad neleiskite niekam kėsintis į Jūsų ir Jūsų keturratės transporto priemonės saugumą, užsisakykite ne tik nuotolinio valdymo raktus, bet ir jų programavimą. Garantuojame, kad jį atliksime operatyviai ir kokybiškai. Programuojame raktus Vilniuje, tačiau mūsų darbu jau džiaugiasi ir kitų miestų gyventojai. Mes branginame kiekvieną klientą, siekiame prisitaikyti prie jo poreikių, todėl nuolat tobulėjame, keliame savo meistrų kvalifikaciją ir investuojame į technologijų, naudojamų raktų gamybos ir programavimo srityje, atnaujinimą.

Automobilinių raktų programavimas – sritis, kurioje siekiame tobulybės. Todėl galite būti tikri, kad investavę į mūsų parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas – neapsiriksite! Jūsų automobilio saugumas – mūsų pareiga, o Jums tereikia spustelti nuotolinio valdymo rakto atrakinimo mygtuką, užvesti automobilį ir leistis į kasdienines keliones bei keliais, kuriais keliausite gal tik kartą gyvenime, atokiuose kampeliuose, bandydami pabėgti nuo bruzdančios minios, bet atsiminsite tuos kelius dar ilgai. O sumanę pailsėti ir palikti automobilį nakčiai snausti be Jūsų, žinosite, kad jis yra saugus.

Raktų gamyba Vilniuje – tik iš mūsų rankų! Mes garantuojame savo darbo kokybę, o raktai automobiliams – aistra, vedanti mus į priekį!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fiat 500 | Brava | Punto | Panda nuotolinio valdymo raktas”