Fiat smart raktas

69.00 

Fiat nuotolinio valdymo raktas (433MHz).

Aprašymas

Fiat Smart raktas

 

Pristatome Fiat Smart nuotolinio valdymo raktą, veikiantį 433 MHz dažniu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Įsigijus Fiat Smart raktą, pravartu jį suprogramuoti. Rakto programavimas (pririšimas) – patikima apsauga nuo vagystės Jūsų automobiliui. Programuojame raktus ne tik Fiat, bet ir daugeliui kitų automobilių markių ir modelių. Garantuojame savo darbų kokybę ir operatyvų bei malonų aptarnavimą. Pasitikime savo darbo profesionalumu ir tuo pasitikėjimu dalinamės su klientais – išrašome garantijas prekėms, kurias parduodame ir paslaugoms, kurias teikiame.

Programuojame raktus Vilniuje. Atvažiuokite adresu: Įsruties g. 22, Vilnius, ir mes greitai suprogramuosime raktus Jūsų automobiliui. Taip pat patariame užsisakyti ir suprogramuoto rakto dublikatą, jeigu pamestumėte ar sugadintumėte pirmąjį. Nereikės tokios nesėkmės atveju kviesti meistrų avariniam atrakinimui. Mūsų paslaugomis naudojasi ne tik vilniečiai, bet ir kitų miestų gyventojai, vertindami mūsų atliekamų darbų profesionalumą ir operatyvumą. Kelionės išlaidos jiems atsiperka dėl palankaus kainos ir kokybės santykio.

Automobilinių raktų programavimas tampa vis populiaresne paslauga, kurią vairuotojai itin vertina. Jeigu Jūs taip pat susidomėjote automobilinių raktų programavimu, rinkitės profesionalus ir Jums neteks gailėtis! Ne veltui sakoma, kad svarbiausia – netaupyti saugumo kaina. Nesuprogramavę automobilio raktų, padidinate atviros vagystės pavojų (kai automobilis pavagiamas atėmus iš vairuotojo raktelius). Taigi vieną kartą investavę į transporto priemonės saugumą, galėsite jaustis saugiau ir užtikrinčiau prie savo automobilio vairo, o ypač tada, kai nuo jo atsitrauksite ilgesniam laikui.

Raktų gamyba Vilniuje užsiimame jau ne vienerius metus ir per laiką sukauptas žinias norime panaudoti geram tikslui – Jūsų ir Jūsų automobilio saugumui. Steigdami verslą siekėme dirbti srityje, kuri mums gerai pažįstama – automobilinių raktų gamybos ir programavimo srityje. Kasdieną kaupiame patirtį, keliame kvalifikaciją ir diegiame naujas technologijas Jūsų ir Jūsų automobilio saugumui. Užsukite ir nepasigailėsite!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fiat smart raktas”