Akcija!

Transponderinis raktas – skirtas Jeep | Chrysler | Dodge automobiliams

8.40 

Chrysler automobiliam skirtas, –  rakto korpusas, tinka:

Chrysler

Dodge

Jeep

Aprašymas

Jeep, Chrysler, Dodge automobiliam skirtas transponderinis raktas

Pristatome transponderinį raktą, tinkantį Jeep, Chrysler ir Dodge markių automobiliams.  Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje Vilniuje. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Transponderinis raktas ypatingas tuo, kad saugumo sumetimais transponderis yra įtvirtintas pačioje rakto galvutėje (jos viduje). Todėl, suprasti, ar tai raktas su transponderiu, ar paprastas raktas, galima tik naudojant specialią įrangą. Dar viena ypatybė, kurią reikia žinoti apie transponderinius raktus – jie neturi nuolatinio maitinimo šaltinio. Šie raktai veikia labai mažu 1–10 cm atstumu. Todėl jų veikimo praktiškai neįmanoma atsekti ar nuskenuoti.

Raktų programavimas

Įsigijus transponderinį raktą, reikalingas ir tokio rakto suprogramavimas, pririšimas prie automobilio. Šią paslaugą taip pat galite užsisakyti mūsų įmonėje. Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau jau esame įvertinti ir kitų Lietuvos miestų gyventojų.

Mūsų klientai mus vertina, nes automobilinių raktų programavimas mūsų įmonėje atliekamas greitai ir profesionaliai. Mums svarbus kiekvienas klientas. Tad jeigu Jums reikalinga raktų gamyba Vilniuje – kreipkitės į mus! Raktai automobiliams ir prekyba Renault užvedimo kortelėmis bei jų remontas – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Kreipkitės nedelsiant ir mes išspręsime visas su automobilių raktais susijusias problemas!

Kita mūsų veiklos sritis – avarinis automobilių atrakinimas. Jeigu Jus ištiko nelaimė ir užtrenkėte raktelius automobilio viduje, skambinkite mums! Taip pat, jeigu negalite į jį patekti dėl kitų priežasčių, – mes Jums padėsime. Automobilio atrakinimas Vilniuje ir jo rajone vykdomas visą parą.

Kai kurie vairuotojai pasikarščiuoja, patekę į keblią situaciją ir bando užsitrenkusį automobilį atrakinti patys. Tačiau mes – avarinio atrakinimo specialistai – nepatariame to daryti. Norėdami padėti, iš tikrųjų tik pakenksite sau. Galite sugadinti užraktą. Mūsų meistrai atvyksta į iškvietimą su specialia įranga. Todėl Jūsų automobilio avarinis atrakinimas atliekamas saugiai ir greitai. Jūs ir vėl galite naudotis automobiliu, kaip seniau.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Transponderinis raktas – skirtas Jeep | Chrysler | Dodge automobiliams”