Susisiekime

Lexus IS200 | GS300 | LS400 | RX300 trijų mygtukų rakto korpusas

14.00 

Tinka:
Lexus IS200
Lexus GS300
Lexus LS400
Lexus RX300

Aprašymas

Lexus IS200, GS300, LS400, RX300 trijų mygtukų rakto korpusas

Pristatome trijų mygtukų rakto korpusą, tinkantį „Lexus“ IS200, GS300, LS400, RX300 modeliams. Ne paslaptis, kad raktų korpusai – nepatvarūs. Tačiau net sudužus, įskilus ar kitaip nukentėjus Jūsų raktų korpusui, neverta jaudintis! Todėl, kad mūsų svetainėje rasite raktų korpusus daugeliui automobilių markių ir modelių.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik raktų korpusus, bet ir nuotolinio valdymo raktus. Su jais susipažinti galite čia. Taip pat savo klientams siūlome automobilinių raktų programavimo paslaugas. Programuojame raktus daugeliui automobilių markių ir modelių.

Taip pat prekiaujame „Renault“ automobilių užvedimo kortelėmis. Atliekame „Renault“ Scenic, Megane, Laguna, Espace, Vel Satis kortelių pririšimą prie automobilio. Keičiame nusidėvėjusius kortelių korpusus ir remontuojame sugedusias korteles. Dar viena mūsų teikiama paslauga – avarinis automobilių atrakinimas. Apie tai skaitykite aprašymo pabaigoje.

Raktų gamyba

Raktų gamyba Vilniuje. Atvykite pas mus į būstinę ir mes pagaminsime, suprogramuosime raktus greitai ir profesionaliai. Maloniai prašome prieš atvykstant, iš anksto susitarti dėl laiko. Tai galite padaryti, paskambinę svetainės apačioje pateiktu telefonu arba sekdami šia nuoroda. Automobilinių raktų programavimas mūsų įmonėje atliekamas, naudojant specialias, pažangias technologijas. Todėl raktų gamyba Vilniuje vis didesnio skaičiaus vairuotojų patikima būtent mums. Raktai automobiliams svarbi kiekvieno vairuotojo kasdienybės dalis. Leiskite šią kasdienybę nuspalvinti profesionaliai atliekamu raktų programavimu.

Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis automobilių atrakinimas kartais yra būtinas dėl įvairių priežasčių. Gal netyčia užtrenkėte raktelius automobilyje? Nulaužėte raktą užvedimo spynelėje ar durelėse? O gal negalite patekti į savo automobilį dėl kitų priežasčių? Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime atrakinti ir užvesti Jūsų automobilį.

Taigi, negalėdami atrakinti savo automobilio, nesijaudinkite ir kvieskite mūsų komandą! Skambinkite kontaktais, nurodytais puslapio apačioje. Avarinis automobilių atrakinimas mūsų meistrų atliekamas naudojant specialią, sertifikuotą įrangą. Svarbiausia, nebandykite atidaryti automobilio patys, nes galite jam pakenkti. Patikėkite šią užduotį profesionalams. Į iškvietimus atvykstame bet kuriuo paros metu. Avarinis automobilių atrakinimas vykdomas bet kurioje Vilniaus miesto ar rajono dalyje. Pasitikėkite specialistais ir netrukus vėl džiaugsitės savo automobiliu!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lexus IS200 | GS300 | LS400 | RX300 trijų mygtukų rakto korpusas”
error: Alert: Content is protected !!