Trijų mygtukų, rakto korpuso viršutine dalis – skirta Mazda (be geležėlės)

10.00 

Tinka Mazda 3 modeliams,kurių rakto korpusas su trim mygtukais.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: MAZD-0016 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Mazda automobiliam skirtas –  rakto korpusas

Pristatome Mazda automobiliam skirtą, – 3 trijų mygtukų rakto korpuso viršutinę dalį, be geležtės. Ši detalė tinka Mazda 3 modeliams, kurių rakto korpusą sudaro trys mygtukai.

Mes džiaugiamės, kad susidomėjote šiame puslapyje pristatoma Mazda 3 rakto korpuso viršutine dalimi. Tačiau norime pristatyti ir kitas parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas. Mūsų svetainėje taip pat galite įsigyti ne tik raktų korpusus, bet ir daugelio automobilių markių nuotolinio valdymo raktus, bei užsisakyti raktų programavimą.

Programuojame raktus profesionaliai ir už palankią klientui kainą. Programuojame raktus Vilniuje, tačiau siūlome savo paslaugas ir kitų miestų gyventojams. Galbūt Jūs savo šeimos autoparke turite ne tik Mazda, bet ir Renault automobilį, tada Jus gali sudominti Renault užvedimo kortelės. Pas mus galite užsisakyti tiek pačias korteles, tiek jų korpusus bei pririšimo prie automobilio paslaugą ar, esant reikalui, ir Renault kortelių remontą.

Sakoma, kad kiekvienas kelias savo esybe yra meno kūrinys. Ir tai – tikra tiesa, juk keliai mus nuveda į nematytus kraštus arba tampa mūsų kasdienybės dalimi, kai jais keliaujame į darbą ir atgal į namus, vežame vaikus į darželį ar mokyklą ir iš jų – namo. Mūsų įmonės tikslas – padėti Jums pajusti kiekvieno kelio grožį nuo pat kelionės pradžios, nes sėkminga pradžia – itin svarbi, kalbant apie automobilio vairavimą. O toji pradžia – ne kas kita, kaip automobilio atrakinimas ir užvedimas. Patikėkite tai mums – automobilinių raktų profesionalams.

Automobilinių raktų programavimas – mūsų specializacijos sritis, į kurią žiūrime itin atsakingai. Todėl savo parduodamoms prekėms ir teikiamoms paslaugoms suteikiame garantiją. Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sritis, tačiau savo konkurentus lenkiame išskirtine kokybe ir dėmesingumu kliento poreikiams, bei teikiamų paslaugų profesionalumu. Raktai automobiliams – Jūsų sėkmingoms ir įsimenančioms kelionėms!

Raktų gamyba Mazda automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.