Mitsubishi Galant | Lancer nuotolinio valdymo raktas

40.00 

Mitsubishi raktas su nuotoliniu valdymu (315MHz),tinka:

Galant

Lancer

Aprašymas

„Mitsubishi“ Galant, Lancer nuotolinio valdymo raktas

 

Siūlome Jums vis labiau populiarėjančią paslaugą, Jūsų keturratės transporto priemonės saugumui garantuoti – raktų automobiliams programavimą. Programuojame raktus daugelio markių ir modelių automobiliams. Taip pat prekiaujame nuotolinio valdymo raktais, raktų korpusais automobiliams.

Pasirūpinkite savo automobilio saugumu kuo anksčiau ir Jums nereikės gailėtis, kad laiku neužtikrinote apsaugos savo transporto priemonei. Raktų programavimas ir pritaikymas individualiam automobiliui garantuoja jo saugumą ir Jūsų ramybę. Nedidelė investicija atneš Jums ženklią naudą – Jūsų automobiliui pritaikytas ir pagal automobilio markę suprogramuotas raktas taps saugumo garantija. O Jūsų saugumas – mūsų tikslas, kurio siekiame profesionaliai atlikdami savo darbą ir atsižvelgdami į klientų poreikius.

Aprašymas

Šį kartą siūlome Jums „Mitsubishi“ markės automobilių nuotolinio valdymo raktus su geležte, kurie pritaikomi „Mitsubishi“ Galant ir Lancer modeliams. Šie raktai su nuotoliniu valdymu veikia 315MHz dažniu. Jiems reikalingas išankstinis užsakymas. Jį įvykdyti galite čia. Užsisakiusiems šią prekę, ją saugiai ir greitai pristatysime registruota siunta Lietuvos paštu.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau, ne sostinės gyventojai gali pateikti užsakymą raktų programavimui susisiekę su mumis. Automobilinių raktų programavimas užtikrins Jūsų transporto priemonės saugumą, o įsigiję nuotolinio valdymo raktą savo „Mitsubishi“ markės automobiliui, liksite maloniai nustebinti mūsų personalo aptarnavimo lygiu, operatyviu užsakymo įvykdymu ir paslaugos kokybe.

Raktų gamyba Vilniuje – vis didesnę paklausą įgaunanti paslauga. Didėjant paklausai, didėja ir pasiūla. Vis daugiau įmonių teikia šią paslaugą, tačiau, norėdami užsisakyti raktų gamybą savo „Mitsubishi“ automobiliui, nesuklysite, pasirinkę mus. Aptarnausime Jus greitai, kokybiškai ir pradžiuginsime Jus konkurencinga kaina. Laikomės nuostatos, kad kaina ir kokybė turi eiti koja kojon, todėl užsakome detales tik iš patikrintų ir patikimų gamintojų, ir siekiame, kad mūsų siūlomų paslaugų ir prekių kaina atitiktų Jūsų lūkesčius.

Raktai automobiliams – prekė, iš jos pardavėjo reikalaujanti šimtaprocentinio profesionalumo, t. y. patikimo gamintojo ir atsakingo požiūrio į atliekamą darbą, nes nuo pardavėjo kvalifikacijos priklauso Jūsų automobilio saugumas. Tad paskubėkite ir užsisakykite raktų gamybą savo „Mitsubishi“ automobiliui. Patikėkite savo automobilio saugumą tikriems šios srities profesionalams!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mitsubishi Galant | Lancer nuotolinio valdymo raktas”