Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Mitsubishi Galant | Lancer

40.00 

Mitsubishi automobiliam skirtas raktas , su nuootoliniu valdymu (315MHz),tinka:

Galant

Lancer

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

„Mitsubishi“ Galant, Lancer automobiliam skirtas, –  nuotolinio valdymo raktas

 Siūlome Jums vis labiau populiarėjančią paslaugą, Jūsų keturratės transporto priemonės saugumui garantuoti – raktų automobiliams programavimą. Programuojame raktus daugelio markių ir modelių automobiliams. Taip pat prekiaujame nuotolinio valdymo raktais, raktų korpusais automobiliams.

Pasirūpinkite savo automobilio saugumu kuo anksčiau ir Jums nereikės gailėtis, kad laiku neužtikrinote apsaugos savo transporto priemonei. Raktų programavimas ir pritaikymas individualiam automobiliui garantuoja jo saugumą ir Jūsų ramybę. Nedidelė investicija atneš Jums ženklią naudą – Jūsų automobiliui pritaikytas ir pagal automobilio markę suprogramuotas raktas taps saugumo garantija. O Jūsų saugumas – mūsų tikslas, kurio siekiame profesionaliai atlikdami savo darbą ir atsižvelgdami į klientų poreikius.

Aprašymas

Šį kartą siūlome Jums „Mitsubishi“ markės automobiliams skirtus, nuotolinio valdymo raktus su geležte, kurie pritaikomi „Mitsubishi“ Galant ir Lancer modeliams. Šie raktai su nuotoliniu valdymu veikia 315MHz dažniu.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau, ne sostinės gyventojai gali pateikti užsakymą raktų programavimui susisiekę su mumis. Automobilinių raktų programavimas užtikrins Jūsų transporto priemonės saugumą, o įsigiję nuotolinio valdymo raktą savo „Mitsubishi“ markės automobiliui, liksite maloniai nustebinti mūsų personalo aptarnavimo lygiu, operatyviu užsakymo įvykdymu ir paslaugos kokybe.

Raktų gamyba Vilniuje – vis didesnę paklausą įgaunanti paslauga. Didėjant paklausai, didėja ir pasiūla. Vis daugiau įmonių teikia šią paslaugą, tačiau, norėdami užsisakyti raktų gamybą savo „Mitsubishi“ automobiliui, nesuklysite, pasirinkę mus. Aptarnausime Jus greitai, kokybiškai ir pradžiuginsime Jus konkurencinga kaina. Laikomės nuostatos, kad kaina ir kokybė turi eiti koja kojon, todėl užsakome detales tik iš patikrintų ir patikimų gamintojų, ir siekiame, kad mūsų siūlomų paslaugų ir prekių kaina atitiktų Jūsų lūkesčius.

Raktai automobiliams – prekė, iš jos pardavėjo reikalaujanti šimtaprocentinio profesionalumo, t. y. patikimo gamintojo ir atsakingo požiūrio į atliekamą darbą, nes nuo pardavėjo kvalifikacijos priklauso Jūsų automobilio saugumas. Tad paskubėkite ir užsisakykite raktų gamybą savo „Mitsubishi“ automobiliui. Patikėkite savo automobilio saugumą tikriems šios srities profesionalams!

Raktų gamyba Mitsubishi automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.