Mitsubishi pultelis su trim mygtukais

14.00 

Mitsubishi pultelis,yra su trim mygtukais

Aprašymas

Mitsubishi pultelis

Pristatome pultelį su trimis mygtukais, tinkantį „Mitsubishi“ automobiliams. Iš kokybiškų medžiagų pagamintas pultelis Jums tarnaus ilgai ir ištikimai. Kviečiame susipažinti ir su kitomis aukštos kokybės mūsų prekėmis. Prekiaujame nuotolinio valdymo raktais. Juos peržvelgti galite čia. Taip pat prekiaujame „Renault“ užvedimo kortelėmis. Jas pririšame prie automobilio. Keičiame sulūžusius ar susidėvėjusius kortelių korpusus. Remontuojame užvedimo korteles.

Tad, jeigu Jums reikalinga „Renault“ užvedimo kortelė ar jos programavimas arba remontas, kreipkitės į mus! Skambinkite puslapio apačioje nurodytu telefonu. Arba atvykite į mūsų būstinę. Maloniai prašome, prieš atvykstant, iš anksto susitarti dėl laiko. Tai galite padaryti, paskambinę svetainės apačioje pateiktu telefonu arba sekdami šia nuoroda. Be jau minėtų paslaugų, teikiame avarinio automobilio atrakinimo paslaugą. Apie tai skaitykite straipsnio pabaigoje.

Raktų programavimas

Programuojame raktus ne tik „Renault“, bet ir daugeliui kitų automobilių markių. Programuojame raktus Vilniuje. Bet kviečiame pas mus atvykti ir kitų Lietuvos miestų gyventojus. Kokybiška paslauga atpirks kelionės išlaidas. Automobilinių raktų programavimas atliekamas tik naudojant naujausią įrangą. O specialistai, programuojantys raktus, nuolat kelia savo kvalifikaciją.

Jeigu abejojate, kam patikėti savo automobilio raktų programavimą, tiesiog patikėkite jį šios srities profesionalams – mūsų specialistams! Raktų gamyba Vilniuje užsiimame jau ne vienerius metus. Su malonumu įgytą patirtį pritaikome Jūsų vairavimo malonumui pratęsti. Raktai automobiliams – tik iš mūsų rankų!

Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis automobilio atrakinimas tampa būtinas, kai įprastu būdu patekti į savo automobilį negalite. Kadangi automobilio užrakinimo sistema kartais „sukvailioja“, prireikia profesionalų pagalbos atrakinti „užsiožiavusį“ automobilį. Tačiau kartais ir patys vairuotojai netyčia užtrenkia automobilio raktelius salone. Būna ir daugybė kitokių atvejų, kai negalime patekti į nuosavą automobilį. Pavyzdžiui, nusėdęs akumuliatorius ir dėl to nereaguojantis pultas ir kt.

Kad ir kuri iš minėtų situacijų Jus ištiko, nepanikuokite ir neskubėkite bandyti atidaryti automobilio patys. Geriau patikėkite šią užduotį profesionalams. Mes pasirūpinsime saugiu ir greitu Jūsų automobilio avariniu atidarymu. Savo darbe naudojame specialią, sertifikuotą įrangą, kuri padeda atidaryti automobilį be žalos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mitsubishi pultelis su trim mygtukais”