Rakto korpuso, viršutinė dalis – skirta Opel Agila | Combo Van | Corsa C

10.00 

 Opel automobiliam skirta, – viršutinė rakto dalis, tinka:

Agila

Combo Van

Corsa C 

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

 

Aprašymas

Opel Agila, Combo Van, Corsa C automobiliam skirta – rakto korpuso, viršutinė dalis

 Raktai automobiliams

Raktai automobiliams – neatskiriama kiekvieno vairuotojo dalis. Juk kiekviena, net pati įspūdingiausia kelionė prasideda nuo automobilio atrakinimo ir užvedimo. Todėl mes linkime Jums sklandaus kelio ir gerų pirkinių mūsų parduotuvėje. Pasirūpinsime Jūsų automobilio saugumu ir sklandžiu užvedimu, o Jums liks mėgautis kelionėmis – tiek kasdieninėmis, tiek tokiomis, kurios savo nepakartojamu žavesiu uždega mus vairavimo žavesiu.

Rakto korpusas

Dažnai nutinka taip, kad sulūžta arba kitaip nukenčia rakto korpusas. Jeigu Jums taip nutiko ir vairuojate Opel Agila, Combo Van ar Corsa C automobilį – nieko tokio, mūsų parduotuvėje galite įsigyti naują rakto korpusą. Žinoma, prekiaujame ir kitų markių automobilių raktų korpusais ir nuotoliniais raktais.

Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Ruošdamiesi programuoti raktus, turite atsižvelgti į darbų kokybę ir programavimui pasirinkti profesionalus. Programuojame raktus naudodami naujausias technologijas ir nuolat tobulindami savo žinias šioje srityje. Primygtinė mūsų įmonės nuostata – kiekvienas darbuotojas turi tobulinti savo sugebėjimus, todėl siunčiame savo meistrus į kursus, susijusius su raktų gamyba ir programavimu. Sukaupėme visą bagažą reikalingų žinių ir trokštame jas panaudoti Jūsų labui! Tad kreipkitės!

Programuojame raktus Vilniuje

Programuojame raktus Vilniuje ir laukiame Jūsų užsukant į mūsų dirbtuves! Jus pasitiks malonus aptarnaujantis personalas ir patrauklios kainos. Būsite nustebinti mūsų atliekamų darbų kokybe. Taip pat mūsų parduotuvėje galite įsigyti nuotolinio valdymo raktus. Jūsų „Opel“ nusipelno maksimalios apsaugos ir išmanios priežiūros. Pasirūpinkite savo „Opel“ saugumu anksčiau, nei tai gali priversti padaryti nemalonus incidentas.

Automobilinių raktų programavimas – tai mūsų sritis! Laikome save profesionalais ir šią mūsų nuostatą patvirtina patenkinti klientai, kurie rekomenduoja mus ir kitiems vairuotojams. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas. Raktų gamyba Vilniuje užsiima ne viena įmonė, tačiau mūsų išskirtinumas – reiklumas savo darbuotojų atliekamų darbų kokybei, malonus aptarnavimas ir individualus požiūris į kiekvieną klientą.

Raktų gamyba Opel automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.