Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Opel Vectra, dviejų mygtukų

56.00 

Opel Vectra automobiliams skirtas, –  dviejų mygtukų raktas su distancinio valdymo mikrochema 433.92Mhz ir transponderiu (čipu) bei elementu.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

 

Produkto kodas: OP-0016 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Opel Vectra dviejų mygtukų raktas nuotolinio valdymo raktas

Apžvalga:

Opel Vectra dviejų mygtukų nuotolinio valdymo raktas yra patikimas ir modernus būdas užtikrinti jūsų automobilio saugumą ir patogumą. Šis raktas yra puikus pasirinkimas norint pakeisti seną, sugedusį ar prarastą raktą.

Patogus valdymas:

Šis raktas su 2 mygtukais suteikia jums patogumą ir paprastumą naudojant jūsų Opel Vectra. Jūs galėsite atrakinti ir užrakinti automobilio duris tik vienu paspaudimu.

Aukštos kokybės:

Mūsų parduotuvėje parduodami tik aukščiausios kokybės raktai, kurie yra sukurti ilgam tarnavimui. Jūsų saugumas ir patogumas mums svarbu, todėl užtikriname, kad visi produktai atitiktų griežčiausius standartus.

Paprasta naudoti:

Šis raktas yra labai lengvai naudojamas. Nuotolinio valdymo funkcijos leidžia jums greitai ir patogiai atlikti reikalingas funkcijas, taip sutaupant laiką ir pastangas.

Susiję produktai:

1. Opel Insignia, Astra J, Meriva dviejų mygtukų nuotolinio valdymo raktas – Patogus raktas, puikiai tinka kai kuriems Opel modeliams.

2. Opel Corsa, Combo, Tigra raktas su nuotolinio valdymo mechanizmu – Kita alternatyva, skirta kitiems Opel automobiliams. Suteikia patogumą ir saugumą.

Raktų gamyba Opel automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.