Rakto korpusas – skirtas Fiat automobiliams dviejų mygtukų

19.00 

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Šiame tinklalapyje jūs galite įsigyti raktų korpusą, skirtą Fiat automobiliams su 2 mygtukais. Šis raktų korpusas gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir tinka Fiat automobiliams, kurių raktų korpusai yra sugedę arba seni.

Be to, mes taip pat teikiame kelią Fiat raktų gamybos paslaugą. Ši paslauga leidžia jums gauti naują raktą, jei praradote arba sugadino savo senąjį. Mūsų profesionalūs meistrai atlieka raktų gamybos darbus greitai ir efektyviai, kad galėtumėte greitai sugrįžti į kelius.

Jei jums reikalingas avarinis atrakinimas Fiat automobiliui, galite pasikliauti mūsų paslaugomis. Mes esame pasirengę padėti jums bet kuriuo paros metu, kad galėtumėte greitai patekti į savo automobilį ir tęsti kelionę.

Be to, mes taip pat teikiame paslaugą “immo off”, kuri padeda išspręsti daugelio Fiat automobilių problemą – imobilizerio gedimus. Tai yra ypač naudinga, jei negalite užvesti variklio.

Visos mūsų paslaugos teikiamos profesionalių ir patyrusių meistrų, kurie užtikrina kokybę ir efektyvumą. Jei turite kokių nors klausimų ar pageidavimų, mes visada esame pasirengę jums padėti.Užsisakykite dabar ir pasinaudokite greitu pristatymu, patikima kokybe ir prieinamomis kainomis.

Raktų gamyba Fiat automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.