Toyota Corolla | RAV4 | Yaris | Camry dviejų mygtukų rakto korpusas

14.00 

Toyota rakto korpusas,tinka:

Toyota Avalon 2000-2005
Toyota Camry 1997-2005
Toyota Corolla 1997-2005
Toyota Echo 2002-2005
Toyota RAV4 1996-2005
Toyota Yaris
Toyota Avensis
Toyota Hilux
Toyota Tarago
Toyota Prado 

Aprašymas

„Toyota“ Corolla, RAV4, Yaris, Camry dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome dviejų mygtukų rakto korpusą, skirtą „Toyota“ Avalon, Corolla, Echo, RAV4, Yaris, Camry, Avensis, Hilux, Tarago ir Prado modeliams. Prekiaujame daugelio automobilių markių ir modelių raktų korpusais. Taip pat mūsų parduotuvėje rasite nuotolinio valdymo raktus. Susipažinti su jais galite čia.

Raktų korpusai – trapus dalykas. Tik nukrito ant žemės ir jau, kaipmat, įskilo. Jeigu Jūsų raktų korpusas įskilęs ar nusidėvėjęs, mūsų parduotuvėje tikrai rasite iš ko pasirinkti. Juk šiuolaikinio žmogaus įvaizdžiui svarbi kiekviena, net smulkiausia detalė. Tad neleiskite prastai atrodantiems automobilio rakteliams gadinti Jūsų įvaizdžio.

Raktų programavimas

Mūsų įmonėje galėsite ne tik pasikeisti nusidėvėjusį rakto korpusą, bet ir susiprogramuoti raktus. Programuojame raktus daugeliui automobilių. Taip pat specializuojamės „Ranault“ užvedimo kortelių programavimo, remonto ir pririšimo prie automobilio srityse. Jeigu Jums reikalingos su užvedimo kortelėmis susijusios paslaugos, kreipkitės! Taip pat susisiekti galite paskambinę puslapio apačioje pateikiamu numeriu.

Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau turime pasidžiaugti ir tuo, kad mūsų įmone vis dažniau susidomi ir kitų Lietuvos miestų gyventojai. Tai įrodo mūsų darbo profesionalumą. Automobilinių raktų programavimas – sritis, kurioje esame sukaupę didelį patirties bagažą. Ir su malonumu jį naudojame Jūsų norams tenkinti. Todėl, jeigu Jums reikalinga raktų gamyba Vilniuje, nesiblaškykite ir kreipkitės į mus! Mūsų gaminami ir programuojami raktai automobiliams neapvils Jūsų!

Avarinis automobilių atrakinimas

Jeigu Jus užklupo bėda ir prireikė avarinio automobilio atrakinimo, skambinkite mums, puslapio apačioje nurodytu numeriu. Mes operatyviai sureaguosime į Jūsų iškvietimą. Atvyksime su specialia, sertifikuota įranga, kuri padės atrakinti automobilį. Avarinis automobilio atidarymas mūsų meistrų vykdomas visą parą. Į iškvietimus atvykstame visame Vilniaus mieste ir jo rajone.

Taigi, kas benutiktų: užtrenktumėte raktus automobilyje? Ar Jums nusėstų akumuliatorius ir dėl to negalėtumėte patekti į automobilį? O gal tiesiog neveiktų durų spynelė? – Visais šiais atvejais mes Jums padėsime ir greitai bei saugiai atrakinsime Jūsų automobilį. Svarbiausia, negalėdami patekti į savo automobilį, nepanikuokite. Nebandykite jo atidaryti patys, nes galite pakenkti jam. Geriau kvieskite mus!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Toyota Corolla | RAV4 | Yaris | Camry dviejų mygtukų rakto korpusas”