Volvo S40 | V40 dviejų mygtukų pultelio korpusas

10.00 

Tinka:
Volvo S40
Volvo V40

Aprašymas

Volvo S40, V40 dviejų mygtukų pultelio korpusas

Pristatome Volvo S40, V40 dviejų mygtukų pultelio korpusą. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Automobiliai Volvo pakankamai populiarūs ir, ne veltui, laikomi patikimais. Tačiau, net ir labai patikimo automobilio savininkui vairavimo malonumą gali aptemdyti problemos, susijusios su užvedimo rakteliais. Ne paslaptis, kad itin dažnai nukenčia jų korpusai. Jie sulūžta, nusidėvi ar yra kitaip pažeidžiami. Nesijaudinkite – užsukote ten, kur reikia! Prekiaujame daugelio automobilių raktų korpusais ir nuotolinio valdymo raktais.

Taip pat specializuojamės raktų programavime. Programuojame raktus ne vienerius metus. Sukaupta patirtis mums padeda profesionaliai atlikti savo darbą. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau, mūsų būstinėje laukiami ir kitų miestų gyventojai.

Gali būti, kad Jus domina ne tik Volvo pultelio korpusas. Jeigu vairuojate dar ir Renault automobilį, turime Jums džiugią naujieną! Parduodame naujas Renault korteles su pririšimu prie automobilio. Taip pat keičiame sulūžusius ar susidėvėjusius kortelių korpusus. Atliekame visapusišką užvedimo kortelių remontą.Automobilinių raktų programavimas ir raktų gamyba Vilniuje – sritys, kuriose galite mumis pasikliauti 100 procentų. Raktai automobiliams nuo šiol – iš vienų, patikimų rankų.

Taip pat atliekame avarinį automobilių atrakinimą. Kreipkitės, jeigu užtrenkėte raktus automobilyje ar negalite į jį patekti dėl kitų priežasčių. Kad ir kokia problema Jums iškilo, mes atrakinsime ir užvesime Jūsų automobilį. Esant poreikiui, pagaminsime naujus raktus Jūsų automobiliui.

Avarinis automobilių atrakinimas ir automobilio atidarymas kartais yra neišvengiami. Tačiau, svarbu nemalonioje situacijoje nepasimesti ir nebandyti to atlikti patiems. Nes neturinčiam reikiamų žinių žmogui, tai padaryti tikrai sudėtinga. Galite pažeisti užrakinimo mechanizmą ir tada rūpesčių bus dar daugiau.  Mes atliekame avarinį automobilio atrakinimą, naudodami modernią sertifikuotą įrangą. Ji leidžia atrakinti automobilių spynas ir duris itin greitai bei saugiai. Tad, ištikus nelaimei, nedelsdami kvieskite mūsų meistrus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Volvo S40 | V40 dviejų mygtukų pultelio korpusas”