Volkswagen | Passat | Polo | Golf | Sharan | Bora dviejų mygtukų rakto korpusas

13.00 

Tinka:
VW Passat Passat
VW Polo
VW Golf
VW Sharan
VW Bora

Aprašymas

VW Passat, Polo, Golf, Sharan, Bora dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome dviejų mygtukų rakto korpusą, tinkantį „VW“ Passat, Polo, Golf, Sharan, Bora modeliams. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Ieškote raktų korpuso ne tik šiame puslapyje išvardintiems modeliams? Jums pasisekė! Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų raktų korpusų pasirinkimą. Tad ir kitų automobilių markių savininkai ras čia jiems reikalingas prekes. Raktų korpusai – nepatvarūs. Juos kartas nuo karto pakeisti prireikia daugeliui iš mūsų. Tai suprasdami pasirūpinome jų modelių įvairove. Jums telieka išsirinkti Jūsų automobilio markę ir modelį atitinkančią prekę. Jus taip pat gali sudominti nuotolinio valdymo raktai. Juos rasite čia.

Raktų programavimas

Be jau minėtų prekių, teikiame ir su automobiliais susijusias paslaugas. Programuojame raktus. Tai atliekame daugeliui automobilių markių ir modelių. Taip pat programuojame Renault užvedimo korteles ir parduodame naujus bei keičiame susidėvėjusius minėtų kortelių korpusus.

Programuojame raktus Vilniuje. Taip pat gaminame juos. Ir, nors automobilinių raktų programavimas Vilniuje – konkurencinga rinka, mes turime ištikimų klientų ratą. Jie vertina mūsų atidų požiūrį į klientų poreikius, profesionalumą ir operatyvumą. Todėl raktų gamyba Vilniuje vis dažniau vairuotojų yra patikima būtent mums. Raktai automobiliams iš mūsų įmonės tarnaus Jums ilgai ir ištikimai!

Avarinis automobilių atrakinimas

Jeigu patekote į nepavydėtiną situaciją ir užtrenkėte raktelius automobilyje, kvieskite mūsų meistrus. Avarinis automobilio atrakinimas mūsų specialistų atliekamas visą parą. Visame Vilniaus mieste ir jo rajone. O gal nulaužėte raktą užvedimo spynelėje ar durelėse, ir dėl to negalite patekti į savo automobilį? Dėl to taip pat neturėtumėte jaudintis. Skambinkite kontaktais, nurodytais puslapio apačioje, mes atvyksime greitai ir saugiai atrakinsime Jūsų automobilį.

Suprantame, kaip svarbu, kad avarinis automobilio atrakinimas būtų atliekamas profesionaliai ir saugiai. Todėl atvykstame su mobilia įranga, su kuria galime suteikti visas automobilio atrakinimo paslaugas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Volkswagen | Passat | Polo | Golf | Sharan | Bora dviejų mygtukų rakto korpusas”