Chrysler trijų mygtukų rakto korpusas

12.00 

Raktas tinka Jeep, Chrysler, Dodge modeliams

 

Aprašymas

Jeep, Chrysler, Dodge trijų mygtukų rakto korpusas

Pristatome Jeep, Chrysler, Dodge trijų mygtukų rakto korpusą.  Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Turbūt nė vienas vairuotojas neims neigti to fakto, kad automobilio raktai ir jų korpusai – itin svarbūs. Juk be raktelių mūsų transporto priemonė tebūtų metaline gražuole ant ratų. O vien grožis nenuveš vaikų į darželį ar mokyklą ir nepadės mums pasiekti darbo.

Tačiau, ką daryti, jeigu netyčia sugadinote rakto korpusą? Žinoma, kreiptis į mus – automobilinių raktų gamybos ir programavimo specialistus! Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Taip pat teikiame išskirtines paslaugas Renault automobilių savininkams. Parduodame naujas Renault korteles su pririšimu prie automobilio. Taisome senas. Šiai paslaugai gauti skatiname kreiptis tik pas specialistus. Nes užvedimo kortelių remontas ir programavimas turi būti visapusiški. O tokias paslaugas Jums suteiks tik profesionalai.

Raktų gamyba

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau kviečiame į savo būstinę ir kitų Lietuvos miestų gyventojus. Automobilinių raktų programavimas – ne tik mūsų specialybė. Tai mūsų aistra, kuria dalinamės su Jumis! Todėl raktų gamyba Vilniuje vis didesnio klientų rato yra patikima mums. Nes raktai automobiliams – geriausia, ką galime Jums suteikti!

Avarinis automobilio atrakinimas

Dar viena mūsų specializacijos sritis – avarinis automobilio atrakinimas. Kartais mums visiems nutinka nenumatytų situacijų, kai negalime patekti į savo automobilį. Taip atsitikti gali dėl kelių priežasčių. Užtrenkėte raktelius automobilio viduje? Nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja pultas? Durų spynelė neveikia, o kitaip patekti į automobilį nėra galimybės? Ir kt. Tačiau visais šiais atvejais mes skubame Jums į pagalbą. Vykdome avarinį automobilio atrakinimą visą parą. Atvykstame į bet kurią Vilniaus miesto ar rajono dalį.

Avarinis automobilio atidarymas vykdomas visų markių automobiliams. Ištikus nelaimei, avarinį automobilio atrakinimą patikėkite mums. Esame patyrę meistrai, skubiai ir saugiai atliekantys avarinį automobilių atrakinimą. Skambinkite ir padėsime Jums!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Chrysler trijų mygtukų rakto korpusas”