Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Audi A2 | A3 | A4 | A6 | A8, (2/3 mygtukai)

50.00 

Audi automobiliam skirtas raktas, su nuotoliniu valdymu iк transponderiu, tinka:

A2,A3,A4,A6,A8 modeliams.


4D0 837 231 K  433Mhz

Tinka: 
2002 – 2005 A6
2002 – 2005 A6 Allroad
2003 – 2006 RS6
2003 – 2006 TT


4D0 837 231 N arba 4D0 837 231 A

Tinka:
1999 – 2003 A3
1998 – 2002 TT
1999 – 2001 A4 / A4 Quattro
1998 – 2004 A6 / A6 Quattro
2000 – 2005 A6 Allroad
1997 – 2003 A8 / A8 Quattro
2000 – 2002 RS4


Užsakant nurodyti mygtukų skaičių ir serijos numerį.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Audi automobiliam skirtas raktas, nuotolinio valdymo

Audi automobiliam skiras raktas, su nuotoliniu valdymu ir transponderiu, tinkantis: A2, A3, A4, A6, A8 modeliams. Užsakydami, nurodykite mygtukų skaičių ir serijos numerį. Mygtukų funkcijos: atrakinimas, užrakinimas, bagažinės atidarymas arba (2 mygtukų raktas): atrakinimas ir užrakinimas. Jeigu jums reikia „Audi“ markės automobilio nuotolinio valdymo rakto – užsisakykite jį iš mūsų internetinės parduotuvės jau dabar! Į komplektaciją įeinantis transponderis garantuos Jūsų „Audi automobilio saugumą, nes jis skirtas automobilio savininkui atpažinti ir garantuoja papildomą apsaugą nuo nuvarymo.

O galbūt, Jūsų „Audi“ atėjo laikas programuoti raktus? Mes suprantame, kad automobilinių raktų programavimas – labai svarbus, norint užtikrinti Jūsų keturratės transporto priemonės saugumą. Programuojame raktus jau ne vienerius metus ir esame užtikrinti savo darbo kokybe. Mūsų klientų ratas plečiasi ir vis daugiau žmonių patiki mums savo automobilio saugumą. Patikėkite savo „Audi“ raktų programavimą mums ir Jums nebeteks sukti galvos dėl automobilio saugumo. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau užsakymus iš interneto parduotuvės (jeigu planuojate pirkti nuotolinio valdymo raktus ar raktų korpusą) siunčiame registruotu paštu visoje Lietuvoje.

Automobilinių raktų programavimas – mūsų įmonės specializacijos sritis. Su pasitikėjimu tvirtiname, kad siūlome kokybiškas paslaugas ir prekes, skirtas Jūsų „Audi“ ar kitos markės automobiliui. Užsukę į mūsų internetinę parduotuvę, rasite konkurencingas automobilinių raktų programavimo kainas, malonų ir operatyvų aptarnavimą, platų paslaugų spektrą. Raktų gamyba Vilniuje – verslo sritis, reikalaujanti atsakomybės, profesionalumo ir naujausių technologijų pritaikymo. Mes suderinome šias savybes tuo tikslu, kad Jūsų automobilį galėtumėme aprūpinti šiuolaikine technika (imobilaizeriais, transponderiais ir mūsų įmonėje programuojamais raktais) ir tokiu būdu užtikrinti Jūsų automobilio saugumą.

Raktai automobiliams – nuo šiol – iš vienų, patikimų rankų! http://raktai-automobiliams.lt kolektyvo credo: dirbti taip, kad būtų užtikrintas Jūsų ir Jūsų artimųjų, keliaujančių su Jumis automobiliu, saugumas, o produkcija ir paslaugos, kuriomis prekiaujame – atitiktų šiuolaikines automobilių technologijas ir palengvintų vairuotojui tenkančių rūpesčių naštą.

Tad užsukite į mūsų svetainę 24 valandas į parą / 7 dienas į savaitę ir būsite maloniai nustebinti kokybišku ir greitu aptarnavimu bei palankiomis kainomis!

Raktų gamyba Audi automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.