Mygtukai – skirti Audi automobilių raktam

5.00 

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: Au-SH-23 Kategorija: Brand:

Aprašymas

Audi raktų mygtukai – įgyvendinkite aukščiausią automobilio saugumo lygį

Patogūs ir stilingi Audi raktų mygtukai

Audi automobiliai išsiskiria ne tik puikia inžinerija ir moderniu dizainu, bet ir įvairiomis funkcijomis, skirtomis užtikrinti jų saugumą. Įsigydami naują Audi raktą arba pakeisdami senąjį, svarbu pasirinkti tik geriausius raktų mygtukus, kad būtų užtikrintas patikimas ir saugus automobilio naudojimas. Mūsų parduotuvė siūlo platų Audi raktų mygtukų pasirinkimą, pritaikytą skirtingiems modeliams ir reikalavimams.

Kodėl verta pasirinkti šiuos Audi raktų mygtukus?

Šie Audi raktų mygtukai užtikrina puikų ryšį su jūsų automobiliu, leidžia patogiai atrakinti ir užrakinti duris bei atidaryti bagažinę. Mūsų siūlomi mygtukai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl juos lengva naudoti ir patogu paspausti.

Suderinamumas

Mes siūlome mygtukus, kurie yra tinkami su tokiais Audi modeliais, kaip A4, A5, A6, A8, Q5, taip pat ir kitoms serijoms. Pasitikrinkite mūsų svetainę, kad rastumėte būtent savo automobilio modeliui skirtą raktų mygtuką.

Papildomos nuorodos:

1. Audi A4, A5, A6, A8, Q5 4 mygtukų 315MHz Keyless Go raktas – Patogus raktas su pažangiomis funkcijomis užtikrins jūsų automobilio saugumą ir komfortą.
2. Audi A2, A3, A4, A6, A8 dviejų mygtukų rakto korpuso dalis su 2 baterijomis – Puiki alternatyva pakeisti seną ar sugedusį raktų korpusą ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Raktų gamyba Audi automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.