Nuotolinio valdymo raktas – skirtas BMW 7 automobiliams (be geležtės)

50.00 

BMW 7 klasės automobiliam skirtas –  nuotolinio valdymo raktas (CAS1 System).

Tinka:

7 Series (2002 – 2008)

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: BM-0016 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

BMW 7 automobiliam skirtas –  nuotolinio valdymo raktas (be geležtės), CAS1 System

Sakoma, kad pasaulis – tai knyga, ir kas juo nekeliavo, perskaitė tik vieną puslapį. Mes Jums linkime apkeliauti visą pasaulį, tačiau iš pradžių leiskite mūsų įmonės specialistams pasirūpinti Jūsų BMW saugumu. Tai visai paprasta, naudojant CAS1 sistemą. Ji sukurta specialiai BMW automobiliams apsaugoti. Saugus automobilis – sėkmingos kelionės garantas. Ir nesvarbu, kiek kilometrų ruošiatės nuvažiuoti. Išsiruošėte į darbą už keliolikos kilometrų nuo namų, ar į kelionę po Europą savo ištikimuoju BMW. Jums būtinai prireiks patikimos apsaugos sistemos ir kokybiškų raktų. Siūlome visa tai ir dar daugiau (raktų programavimą, raktų korpusus) pasiimti iš vienų, profesionalių, rankų.

Programuojame raktus ir siekiame šią paslaugą nuolat vystyti ir tobulinti. Programuojame raktus Vilniuje ne pirmus metus ir mūsų įgyta patirtis padeda atlikti darbus profesionaliai ir greitai. Todėl savo teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms teikiame garantiją.

Automobilinių raktų programavimas – svarbi kiekvienam vairuotojui tenkančių rūpesčių dalis. Užsisakykite automobilinių raktų programavimą BMW markės automobiliui (modelių pasirinkimas pas mus – išties platus!) mūsų įmonėje ir naudokitės savo BMW be nerimo ir baimės, kad į Jūsų keturratę gražuolę gali pasikėsinti nedorėliai.

Raktų gamyba Vilniuje užsiima ir daugiau įmonių, bet mes išsiskiriame paslaugų kokybe, prekių ilgaamžiškumu ir maloniu aptarnavimu. Klientas mums ne tik visada teisus, bet ir visada svarbus. Tikimės, kad pajusite tai, apsilankę mūsų būstinėje. Jeigu norite, kad raktų programavimas nekeltų Jums papildomų rūpesčių, kreipkitės į mus – maloniai padėsime!

Raktai automobiliams – šiais laikais jau nebėra tik paprasti įrankiai automobiliui atrakinti ir užrakinti, Jūsų BMW automobiliui siūlome raktą su CAS 1 sistema. Ji garantuos Jūsų automobilio saugumą. Tad nebedvejokite ir užsisakykite savo BMW šį nuotolinio valdymo raktą pas mus! Lauksime apsilankant mūsų parduotuvėje!

Raktų gamyba / programavimas BMW automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.