BMW F3 | F5 | F7 nuotolinio valdymo raktas

70.00 

BMW F 3 5 7 serijos nuotolinio valdymo raktas (868MHz/433MHz/315MHz) su transponderiu 7953P.

[bws_googleplusone]

Aprašymas

BMW raktas (reikalingas programavimas). Mūsų internetinė parduotuvė siūlo ne tik prekybą daugeliu markių ir modelių automobilių raktais ir jų korpusais, bet ir raktų programavimą. Programuojame raktus už klientui palankią kainą. Darbus atliekame greitai, kokybiškai ir suteikiame garantiją savo paslaugoms, ir prekėms.

Programuojame raktus Vilniuje, tad, jeigu esate sostinės gyventojas ar planuojate kelionę į Vilnių, kviečiame užsukti ir išsirinkti iš gausios nuotolinio valdymo raktų ir jų korpusų pasiūlos. Mus rasite adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Prieš Jums užsisakant BMW nuotolinio valdymo raktą su transponderiu, turime paminėti, kad transponderinis raktas skiriasi nuo įprasto rakto. Pagrindiniai skirtumai yra du:

  1. Saugumo sumetimais, transponderis yra įtvirtintas pačioje rakto galvutėje (jos viduje) ir suprasti, ar tai raktas su transponderiu, ar paprastas raktas, galima tik naudojant specialią įrangą.
  2. Dar viena savybė, kuria transponderiniai raktai skiriasi nuo kitų, yra ta, kad jie neturi nuolatinio maitinimo šaltinio ir veikia labai mažu atstumu. Todėl tokio rakto veikimo praktiškai neįmanoma atsekti ar nuskenuoti.

Automobilinių raktų programavimas – tai, ko Jums reikia, jeigu norite, kad Jūsų automobilis būtų saugus! Užsisakykite raktų programavimą dabar, nes raktų gamyba Vilniuje dar niekada nebuvo tokia patogi ir operatyvi! Mes garantuojame savo darbų kokybę ir kreipiame didelį dėmesį į savo meistrų profesionalumą. Todėl jie nuolat tobulinasi seminaruose ir kursuose. Mums svarbu, kad klientas būtų patenkintas ir parekomenduotų mus savo pažįstamiems, ir artimiesiems, todėl aptarnavimo kokybę taip pat išlaikome aukščiausiame lygmenyje.

Raktai automobiliams – neatskiriama Jūsų automobilio dalis, be kurios jis būtų tik metalo dėžutė. Tam, kad be problemų galėtumėte naudotis visais keturratės transporto priemonės privalumais, įkūrėme šią parduotuvę, kurioje viskas, ko reikia Jūsų automobilio saugumui – nuo raktų korpusų iki automobilio raktų programavimo. Visa tai ir dar daugiau pasiūlysime Jums ir Jūsų automobiliui! Užsukite, nieko nelaukdami!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BMW F3 | F5 | F7 nuotolinio valdymo raktas”