Nuotolinio valdymo raktas – skirtas BMW F3 | F5 | F7

70.00 

BMW F 3 5 7 serijai skirtas – nuotolinio valdymo raktas (868MHz/433MHz/315MHz) su transponderiu 7953P.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: BM-0012 Kategorijos: , Žymos: , , Brand:

Aprašymas

BMW skirtas raktas (reikalingas programavimas). Mūsų internetinė parduotuvė siūlo ne tik prekybą daugeliu markių ir modelių automobilių raktais ir jų korpusais, bet ir raktų programavimą. Programuojame raktus už klientui palankią kainą. Darbus atliekame greitai, kokybiškai ir suteikiame garantiją savo paslaugoms, ir prekėms. Programuojame raktus Vilniuje, tad, jeigu esate sostinės gyventojas ar planuojate kelionę į Vilnių, kviečiame užsukti ir išsirinkti iš gausios nuotolinio valdymo raktų ir jų korpusų pasiūlos. Prieš Jums užsisakant BMW automobiliam skirtą,   nuotolinio valdymo raktą su transponderiu, turime paminėti, kad transponderinis raktas skiriasi nuo įprasto rakto. Pagrindiniai skirtumai yra du:

 1. Saugumo sumetimais, transponderis yra įtvirtintas pačioje rakto galvutėje (jos viduje) ir suprasti, ar tai raktas su transponderiu, ar paprastas raktas, galima tik naudojant specialią įrangą.
 2. Dar viena savybė, kuria transponderiniai raktai skiriasi nuo kitų, yra ta, kad jie neturi nuolatinio maitinimo šaltinio ir veikia labai mažu atstumu. Todėl tokio rakto veikimo praktiškai neįmanoma atsekti ar nuskenuoti.

Automobilinių raktų programavimas – tai, ko Jums reikia, jeigu norite, kad Jūsų automobilis būtų saugus! Užsisakykite raktų programavimą dabar, nes raktų gamyba Vilniuje dar niekada nebuvo tokia patogi ir operatyvi! Mes garantuojame savo darbų kokybę ir kreipiame didelį dėmesį į savo meistrų profesionalumą. Todėl jie nuolat tobulinasi seminaruose ir kursuose. Mums svarbu, kad klientas būtų patenkintas ir parekomenduotų mus savo pažįstamiems, ir artimiesiems, todėl aptarnavimo kokybę taip pat išlaikome aukščiausiame lygmenyje. Raktai automobiliams – neatskiriama Jūsų automobilio dalis, be kurios jis būtų tik metalo dėžutė. Tam, kad be problemų galėtumėte naudotis visais keturratės transporto priemonės privalumais, įkūrėme šią parduotuvę, kurioje viskas, ko reikia Jūsų automobilio saugumui – nuo raktų korpusų iki automobilio raktų programavimo. Visa tai ir dar daugiau pasiūlysime Jums ir Jūsų automobiliui! Užsukite, nieko nelaukdami!

Raktų gamyba / programavimas BMW automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.