Rakto korpusas – skirtas BMW Mini automobiliams

17.50 

Rakto korpusas – skirtas BMW Mini automobiliams

Aprašymas

BMW/Mini raktų korpusas: Stilingas ir funkcionalus aksesuaras

Ar norite suteikti savo BMW automobiliui išskirtinį stilių ir tuo pačiu apsaugoti savo raktą nuo pažeidimų? Tuomet šis BMW/Mini rakto korpusas yra puikus pasirinkimas jums. Šis aksesuaras ne tik papuoš jūsų automobilio raktą, bet ir apsaugos jį nuo įbrėžimų, purvo ir kitų pažeidimų.

Stilingas ir išskirtinis dizainas

Šis rakto korpusas puikiai tinka BMW ir Mini automobilių raktams. Jis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris ne tik patvarus, bet ir atsparus aplinkos veiksniams. Dėl savo stilingo ir išskirtinio dizaino, šis rakto korpusas tikrai pritrauks dėmesį.

Kitos Prekės

Jeigu ieškote rakto korpuso kitam automobiliui, taip pat galite apsilankyti mūsų Nissan automobiliams skirtame skyriuje.

Raktų gamyba Nissan automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.