Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Ford Focus | Mondeo | Fiesta | C-max

50.00 

Ford automobiliam skirtas, – raktas su nuotoliniu valdymu ir transponderiu (čipu),tinka: Focus Mondeo Fiesta C-max modeliams.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Ford Focus, Mondeo, Fiesta automobiliam skirtas ,-  C-max nuotolinio valdymo raktas

Pristatome Ford Focus, Mondeo, Fiesta, C-max automobiliam skirtą, –  nuotolinio valdymo raktą su transponderiu.

Transponderinis raktas, jį suprogramavus, garantuoja Jūsų automobiliui papildomą apsaugą. Atrakinti transporto priemonę su tokiu rakteliu galite tik Jūs ir tik labai nedideliu atstumu. Taip išvengiama atviros vagystės keliamo pavojaus. Todėl kviečiame ne tik įsigyti Ford nuotolinio valdymo raktus, bet ir suprogramuoti juos. Programuojame raktus ilgą laiką. Sukauptą patirtį naudojame paslaugų ir prekių tobulinimui.

Programuojame raktus Vilniuje. Tai atliekame profesionaliai ir operatyviai. Prisitaikome prie individualių Jūsų poreikių. Kreipkitės dėl raktų programavimo ar nuotolinio valdymo raktų įsigijimo. Taip pat norėdami pasikeisti susidėvėjusius ar sulūžusius raktų korpusus. Automobilinių raktų programavimas – sfera, kurioje laikome save profesionalais. Tai patvirtina mūsų patenkinti klientai. Prisijunkite prie jų būrio ir Jūs!

Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sritis, kurioje išlieka tik profesionalai. Tam, kad ir toliau sėkmingai dirbtume šioje srityje, nuolat tobulėjame. Keliame savo meistrų kvalifikaciją ir diegiame naujas technologijas. Sekame raktų gamybos rinkos naujienas, nes mums svarbu visada būti žingsniu priekyje.

Raktai automobiliams

Raktai automobiliams – neatsiejama kiekvienos kelionės dalis. Apie keliones sakoma, kad pasaulis nuostabus todėl, kad galima keliauti. Mes siekiame, kad niekas netemdytų Jums šio malonumo. Todėl iškilus bet kokioms problemoms, susijusioms su automobilio raktais, kreipkitės į mus!

Užsisakykite automobilinių raktų programavimą Ford markės automobiliui (modelių pasirinkimas pas mus – išties platus!) mūsų įmonėje ir naudokitės savo Ford be nerimo ir baimės, kad į Jūsų keturratę gražuolę gali pasikėsinti nedorėliai. Šiais sudėtingais laikais laimi tie, kurie apsidraudžia iš anksto. O automobilio saugumas daugeliu aspektų priklauso nuo to, ar imamės priemonių jam užtikrinti. Todėl raginame apsidrausti iš anksto ir susiprogramuoti raktus pas mus. Mes garantuojame kokybišką paslaugą ir malonų aptarnavimą.

Raktų gamyba Ford automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.