Ford Focus | Mondeo | Fiesta | C-max nuotolinio valdymo raktas

50.00 

Ford raktas su nuotoliniu valdymu ir transponderiu (čipu),tinka: Focus Mondeo Fiesta C-max modeliams

Aprašymas

Ford Focus, Mondeo, Fiesta, C-max nuotolinio valdymo raktas

Pristatome Ford Focus, Mondeo, Fiesta, C-max nuotolinio valdymo raktą su transponderiu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Transponderinis raktas, jį suprogramavus, garantuoja Jūsų automobiliui papildomą apsaugą. Atrakinti transporto priemonę su tokiu rakteliu galite tik Jūs ir tik labai nedideliu atstumu. Taip išvengiama atviros vagystės keliamo pavojaus. Todėl kviečiame ne tik įsigyti Ford nuotolinio valdymo raktus, bet ir suprogramuoti juos. Programuojame raktus ilgą laiką. Sukauptą patirtį naudojame paslaugų ir prekių tobulinimui.

Programuojame raktus Vilniuje. Tai atliekame profesionaliai ir operatyviai. Prisitaikome prie individualių Jūsų poreikių. Kreipkitės dėl raktų programavimo ar nuotolinio valdymo raktų įsigijimo. Taip pat norėdami pasikeisti susidėvėjusius ar sulūžusius raktų korpusus. Automobilinių raktų programavimas – sfera, kurioje laikome save profesionalais. Tai patvirtina mūsų patenkinti klientai. Prisijunkite prie jų būrio ir Jūs!

Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sritis, kurioje išlieka tik profesionalai. Tam, kad ir toliau sėkmingai dirbtume šioje srityje, nuolat tobulėjame. Keliame savo meistrų kvalifikaciją ir diegiame naujas technologijas. Sekame raktų gamybos rinkos naujienas, nes mums svarbu visada būti žingsniu priekyje.

Raktai automobiliams

Raktai automobiliams – neatsiejama kiekvienos kelionės dalis. Apie keliones sakoma, kad pasaulis nuostabus todėl, kad galima keliauti. Mes siekiame, kad niekas netemdytų Jums šio malonumo. Todėl iškilus bet kokioms problemoms, susijusioms su automobilio raktais, kreipkitės į mus!

Užsisakykite automobilinių raktų programavimą Ford markės automobiliui (modelių pasirinkimas pas mus – išties platus!) mūsų įmonėje ir naudokitės savo Ford be nerimo ir baimės, kad į Jūsų keturratę gražuolę gali pasikėsinti nedorėliai. Šiais sudėtingais laikais laimi tie, kurie apsidraudžia iš anksto. O automobilio saugumas daugeliu aspektų priklauso nuo to, ar imamės priemonių jam užtikrinti. Todėl raginame apsidrausti iš anksto ir susiprogramuoti raktus pas mus. Mes garantuojame kokybišką paslaugą ir malonų aptarnavimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Focus | Mondeo | Fiesta | C-max nuotolinio valdymo raktas”