Ford Focus | Mondeo | Fiesta | Galaxy | C Max | S Max trijų mygtukų raktas su nuotoliniu valdymu

40.00 

Ford Focus Mondeo Fiesta Galaxy C-Max S-Max trijų mygtukų raktas su nuotolinio valdymo mikrochema 433 Mhz bei transponderiu (čipu) ir nauju elementu.
Tinka:
Focus 2005-2010
Mondeo 2007-2010
Fiesta 2009-2010
Galaxy 2006-2010
C Max 2003 2010
S Max 2006-2010

Aprašymas

Ford Focus, Mondeo, Fiesta, Galaxy, C Max, S Max trijų mygtukų raktas su nuotoliniu valdymu

Pristatome trijų mygtukų raktą su nuotolinio valdymo mikroschema, skirtą Ford Focus, Mondeo, Fiesta, Galaxy, C Max, S Max modeliams. Jis yra su transponderiu (čipu) ir nauju elementu. Raktas veikia 433 MHz dažniu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Mūsų specialistai su malonumu pagamins ir suprogramuos raktus Jūsų Ford. Mes parinksime raktus pagal Jūsų vairuojamą modelį ir poreikius. Programuojame raktus profesionaliai, operatyviai ir už prieinamą kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje pateiktas platus Ford markės automobiliams skirtų nuotolinio valdymo raktų ir jų korpusų asortimentas. Jūs galite greitai rasti užvedimo raktelius pagal nuotrauką (arba aprašymą). Kreipkitės į mus, jei norite nusipirkti ar profesionaliai suprogramuoti Ford raktelius. Neverta patikėti šio darbo ne profesionalams.

Programuojame raktus Vilniuje ne pirmus metus ir mūsų įgyta patirtis padeda atlikti darbus kokybiškai ir greitai. Todėl savo teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms teikiame garantiją. Sakoma, kad keliauti verta bent jau dėl to, kad po to grįšite namo. Tačiau, ar visada grįžę namo ir palikę savo automobilį kieme, jaučiatės saugūs? Jeigu ne, Jums verta pasirūpinti ne tik automobilio signalizacija. To nepakanka.

Pilnai Jūsų transporto priemonės apsaugai patariame susidiegti jame imobilaizerį, o į raktelius – su juo sąveikaujantį transponderį. Tokiu būdu, vagystės atveju, piktavalis negalės užvesti Jūsų automobilio net turėdamas rakto dublikatą. Taip yra todėl, kad transponderis veikia tik labai nedideliu atstumu nuo automobilio. Ir atrakinti jį, sudiegus šias technologijas, gali tik automobilio savininkas.

Automobilinių raktų programavimas

Automobilinių raktų programavimas – išskirtinių įgūdžių reikalaujanti sfera. Todėl didelį dėmesį skiriame savo meistrų kvalifikacijai. Pas mus dirba tik savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina savo žinias kursuose ir seminaruose. Raktų gamyba Vilniuje mūsų įmonėje – patikima ir už prieinamą kainą! Raktai automobiliams – tik iš mūsų parduotuvės!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Focus | Mondeo | Fiesta | Galaxy | C Max | S Max trijų mygtukų raktas su nuotoliniu valdymu”