Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Ford Mustang | Flex | Mercury | Lincoln | Freestyle

55.00 

Ford nuotolinio valdymo raktas,tinka:

Flex

Mercury

Focus

Escape

Expedition

Taurus

Fusion

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

 

Aprašymas

Ford Mustang, Flex, Mercury, Lincoln, Freestyle automobiliam skirtas, – nuotolinio valdymo raktas

 

Pristatome Ford automobiliam skirtą – nuotolinio valdymo raktą.

Jeigu Jums iškilo kokių nors problemų su Jūsų automobilio rakteliais, nesijaudinkite, mūsų įmonė Jums padės. Mes programuojame raktus. Taip pat parduodame nuotolinio valdymo raktus. Galime padėti ir susidėvėjus ar įskilus raktelių korpusui – prekiaujame ir šiomis detalėmis. Jas išsirinkti galite sekdami šia nuoroda.

Beveik visi automobiliai turi imobilaizerio sistemą. Apie ją daugiau skaitykite čia. Aptariamoji sistema, skirta užkirsti kelią nuvarymui, puikiai susitvarko su savo užduotimi. Tačiau tam, kad imobilaizerio sistema veiktų be trūkumų, nusipirkę naujus Ford raktus, turėsite juos pririšti prie automobilio. Tam reikalingas raktų programavimas.

Jums pasisekė, nes mes programuojame raktus Vilniuje. Ir kviečiame atvykti ne tik sostinės, bet ir kitų miestų gyventojus. Teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms teikiame garantiją, nes esame užtikrinti savo darbų kokybe. Kai galėsite naudotis kokybiškai suprogramuotais rakteliais, pažadame, kelionės išlaidos atsipirks su kaupu. Ir jokiu būdu nepatariame patikėti šio darbo neprofesionalams, jų klaidų taisymas kainuos brangiau nei profesionalų suteikiamos paslaugos.

Tačiau, net ir turint automobilyje veikiantį imobilaizerį, gali kilti kitų nesklandumų, susijusių su šia sritimi. Pavyzdžiui, anksčiau ar vėliau gali prireikti transponderinių raktų remonto, ar, įsigijus naujus, – jų programavimo. Mes siūlome visas paslaugas, susijusias su automobilio sistemomis, skirtomis apsaugai nuo nuvarymo. Todėl automobilinių raktų programavimas, atliekamas mūsų įmonėje – praktiškas ir racionalus pasirinkimas!

Raktų gamyba

Nors raktų gamyba Vilniuje užsiima daug įmonių, mes buriame vis platesnį klientų ratą. Tai sugebame įgyvendinti greitu ir kokybišku darbu, ir naujausiomis technologijomis aprūpintu raktų servisu. Raktai automobiliams – mažas, bet labai svarbus šios transporto priemonės elementas. Jis neatskiriamas ir suteikia mums tiek džiaugsmo, užvedus variklį. Tačiau, jeigu rakteliai ėmė kelti nemalonumų, sprendimą žinote – kreipkitės į mūsų įmonę!

Raktų gamyba Ford automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.