Ford Transit Connect skirtas, – nuotolinis valdymas

100.00 

Nuotolinio valdymo sistema – skirta Ford automobiliams (433MHz).

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: FORD-0006 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Ford Transit Connect nuotolinis valdymas

Ford Transit Connect nuotolinis valdymas – nuotolinio valdymo raktas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogumo ir saugumo. Šis aukštos kokybės raktas su nuotoliniu valdymu yra specialiai sukurtas atitikti Ford Transit Connect automobilių reikalavimus. Jo patikimas veikimas užtikrins, kad valdymas bus nepaprastai paprastas ir efektyvus.

Patogus ir efektyvus

Šis nuotolinio valdymo raktas suteikia jums puikų patogumą. Nebereikės ieškoti tinkamo rakto arba šakotis po spynas, nes nuotolinis valdymas leis jums atrakinti ir užrakinti automobilio duris tik vienu mygtuko paspaudimu. Taip sutaupysite laiko ir pastangų, kas ypač aktualu, kai rankos užimtos arba kai reikia greitai įlipti į automobilį.

Saugus ir patikimas

Saugumas yra didžiausias rūpestis, kai kalbama apie jūsų automobilį. Šis nuotolinio valdymo raktas užtikrins, kad tik jums bus suteikta prieiga prie automobilio, todėl sumažės galimybė vagystėm. Be to, raktas yra pagamintas iš tvirtos ir atsparios medžiagos, todėl jūsų nuosavybė bus saugi net ir ilgalaikiam naudojimui.

Kitos Prekės:

 1. Ford Focus, Mondeo, Fiesta trijų mygtukų rakto korpusas – Puikus pasirinkimas, norint atnaujinti ar pakeisti rakto korpusą savo Ford Focus, Mondeo ar Fiesta automobiliui.
 2. Trijų mygtukų raktas su nuotoliniu valdymu skirtas Ford Focus, Mondeo, Fiesta, Galaxy, C-Max, S-Max – Aukštos kokybės nuotolinio valdymo raktas, kuris atitinka Ford Focus, Mondeo, Fiesta, Galaxy, C-Max ir S-Max automobilių reikalavimus.

Raktų gamyba Ford automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.