Ford Taurus | Flex | Explorer nuotolinio valdymo raktas

57.00 

Ford nuotolinio valdymo raktas (315MHz) su transponderiu.tinka:

Taurus

Flex

Explorer

Mustang

Aprašymas

Ford Taurus, Flex, Explorer nuotolinio valdymo raktas

 

Pristatome Ford Taurus, Flex, Explorer nuotolinio valdymo raktą, veikiantį 315 MHz dažniu, su integruotu transponderiu.

Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Į šį raktą integruotas transponderis. Tai dalis apsaugos sistemos, kurią automobilių gamintojai masiškai diegti pradėjo 1995–1997-aisiais metais. Jos pagrindas: tuo pačiu kodu aprūpintas į mašiną diegiamas vadinamasis imobilaizeris ir į raktą įmontuojamas transponderis. Kai pagal šį kodą, prietaisai atpažįsta vienas kitą, automobilis užsirakina/atsirakina ir galima užvesti variklį. Ne automobilio savininkas, net ir turėdamas rakto dublikatą, transporto priemonės neatrakins. Taip yra todėl, kad be specialaus kodo automobilio atrakinti neįmanoma.

Norėdami naudotis aukščiau aprašytos sistemos privalumais, turite suprogramuoti raktus. Kitaip tariant, pririšti juos prie konkretaus automobilio. Užsisakykite raktų programavimą mūsų įmonėje. Mes ne tik programuojame raktus, bet ir prekiaujame raktų korpusais ir nuotolinio valdymo raktais. Jeigu ieškote raktų korpusų, juos išsirinkti kone visoms automobilių markėms ir modeliams, galite sekdami šia nuoroda.

Programuojame raktus Vilniuje. Tai atliekame su atsidavimu savo profesijai, kokybiškai ir trumpiausiais įmanomais terminais, už priimtiną kainą. Atliekamiems darbams ir parduodamoms prekėms suteikiame garantiją, nes pasitikime savo profesionalumu. Gamybos procese naudojame naujausias technologijas. O mūsų meistrai nuolat kelia savo kvalifikaciją raktininkams skirtuose kursuose.

Automobilinių raktų programavimas – mūsų pareiga. O Jūsų pareiga – pasirūpinti savo automobilio saugumu. Tai leidžia padaryti raktų programavimas. Patikėkite šią misiją mums ir mes pažadame, kad Jūsų nenuvilsime!

Tikime, kad mėgstate keliones ir Jūsų žvilgsnis, kaip tikro keliauninko, visada nukreiptas į horizontą… Keliaukite ir patirkite nepakartojamų nuotykių! Tačiau tam, kad kelionėje jaustumėtės saugus, kai reikės kuriam laikui palikti automobilį, pasirūpinkite jo saugumu! Tai galite padaryti užsisakę raktų programavimą pas mus. Raktų gamyba Vilniuje – pas šios srities profesionalus! Raktai automobiliams – Jūsų saugumui užtikrinti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Taurus | Flex | Explorer nuotolinio valdymo raktas”